Találatok száma: 1304

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44
  1. Vármegye-bajnokként utazhatnak az országos műszaki mentő versenyre a gödöllői tűzoltók
    2024-03-28 16:50:53
    Március utolsó szerdáján városunk adott otthont a Pest vármegyei selejtezőnek, ahol teszt és gyakorlati feladat is várt a versengőkre
  2. Gödöllőn is felmerülhet a kérdés: valóban csomagja érkezett?
    2024-03-28 10:23:08
    Legyen óvatos, ne hagyja, hogy átverjék! SMS-ben érkező kérésre sose adja meg bankkártyájának adatait!
  3. Vívás: kiélezett meccsen maradtak le a bronzéremről a budapesti világkupán Gémesi Csanádék
    2024-03-24 18:12:32
    Lezárult az olimpiai kvalifikációs időszak, a magyar válogatott hazai környezetben „engedte át” a második helyet az amerikaiaknak
  4. Atlétika: a gödöllői Vancsó Noémi az országúti gyaloglás U18-as bajnoka
    2024-03-24 16:23:47
    Az egyetemi klub versenyzői közül Lesták Ármin ezüst-, míg Vancsó Enikő bronzérmet nyert a békéscsabai viadalon
  5. Gödöllői sikerek a XI. Országos Maros Gábor Ütőhangszeres Szóló- és Duóversenyen
    2024-03-24 11:36:19
    A Talamba-tag Szitha Miklós tanítványai közül ketten első díjat vehettek át, egy növendék pedig a másodiknak járó elismerésben részesült
  6. Kézilabda: vereséggel kezdte a felsőházi rájátszást a gödöllői legénység
    2024-03-23 19:28:38
    Bartos Gábor együttese csupán az első gól után tudott vezetni az éllovas Hajdúszoboszló otthonában
  7. Vízilabda OB 2: bejutott az éremosztó rájátszásba a gödöllői csapat
    2024-03-23 14:01:07
    Petlyánszki Péter legénysége továbbra is őrzi veretlenségét a bajnokságban, és ezzel biztos résztvevője a top négyes döntőnek
  8. Röplabda NB I. Liga: veszprémi vereségével a Vasas kezébe került a gödöllői csapat sorsa
    2024-03-22 19:22:06
    Szettgyőzelem nélkül kényszerült távozni a dunántúli vármegye-székhelyről Szalay Attila különítménye, amely visszacsúszott az 5. helyre
  9. Labdarúgás: négy góllal terhelte meg a veresegyházi kapu(s)t a gödöllői tizenegy
    2024-03-16 17:14:38
    Sipeki István fölényben játszó együttese már az első félidőben bebiztosította a három bajnoki pontot a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén
  10. Sportlövészet: Mészáros Eszter jóvoltából gödöllői bajnoka van a légpuskások 10 méteres számának!
    2024-03-16 15:24:19
    A MATE-GEAC versenyzői összesen 11 érmet (négy arany, három ezüst és négy bronz) szereztek a három korosztály számára kiírt országos bajnokságon
  11. Érdemes művész lett a gödöllői kötődésű táncos, Moussa Ahmed
    2024-03-14 15:54:41
    A Fricska táncegyüttes korábbi tagja és az Urban Verbunk művészeti irányzat alapítója a Pesti Vigadóban vette át az elismerő címet
  12. Vízilabda MEFOB: döntőbe jutásával történelmi sikert ért el a gödöllői egyetemi csapat
    2024-03-11 09:33:15
    Petlyánszki Péter legénysége bravúros győzelmet aratott az ELTE együttese ellen, majd elvérzett a végső diadalra esélyes BME-vel szemben
  13. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  14. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  15. Kézilabda: miskolci vereségével más csapatok kezébe adta a sorsát a gödöllői legénység
    2024-02-24 19:40:04
    Volt esély a felsőházi rájátszást jelentő pontszerzésre, de Bartos Gábor csapata a végjátékban a kelleténél többet hibázott
  16. Vízilabda OB 2: a középszakasz első fordulója után is őrzi veretlenségét a gödöllői csapat
    2024-02-24 19:19:50
    Petlyánszki Péter legénysége előbb a győriek, majd a szegediek ellen nyert magabiztosan városunk uszodájában
  17. Ilyen álláslehetőségeket kínál a Lázár Lovaspark
    2024-02-24 10:19:58
    Versenyképes fizetést ajánlanak a Gödöllő szomszédságában található, festői környezetben lévő, idén 22 éves domonyvölgyi létesítményben
  18. Gödöllői költségvetés 2024: 3,5 milliárd forint feletti fejlesztés mellett lehet-e „kivéreztetésről” beszélni?
    2024-02-22 11:19:15
    Városunk idei büdzséjét 9 igen szavazattal, valamint 5 tartózkodással hagyta jóvá a képviselőtestület tagsága
  19. Civil véradás nem csak cserkészeknek Gödöllőn
    2024-02-21 10:53:15
    Február 28-án, szerdán 9.30 és 18 óra között a Művészetek Házába várják azokat, akik élni kívánnak a kínálkozó lehetőséggel
  20. Nem tudod mit adj a haverodnak? Itt a megoldás!
    2024-02-18 08:51:09
    Őszintén szólva a srácok hajlamosak megfeledkezni a jeles dátumokról, ez alól pedig a legjobb barátjuk születésnapja sem kivétel
  21. Atlétika, fedett pálya: Tóth Zsombor jóvoltából Gödöllőre került a hétpróba ezüstérme
    2024-02-12 10:14:11
    A MATE-GEAC versenyzője 4761 pontos teljesítményével egyéni csúcsot ért el a fővárosi BOK-csarnokban
  22. Atlétika, fedettpályás serdülő ob: nem volt jobb súlylökő Krakóczki Bencénél
    2024-02-05 10:16:16
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője egyedüliként jutott 16 méter fölé, amivel magabiztosan nyert a fővárosi BOK-csarnokban
  23. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  24. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-huszadik lett a fáraók földjén
    2024-01-28 17:43:45
    A MATE-Gödöllői EAC klasszis légpuskás versenyzője 1,8 körrel maradt el a nyolcas döntőt érő pozíciótól
  25. Atlétika: két sprintszámot nyert a szabolcsi megyeszékhelyen Sulyán Alexa
    2024-01-27 18:07:09
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzői hat dobogós helyezéssel zárták a nyíregyházi fedettpályás nemzetközi viadalt
  26. Új ügyvezető igazgató a gödöllői Zöld Híd B.I.G.G. Nonprofit Kft. élén
    2024-01-24 17:36:06
    Dr. Koltainé Farkas Gabriella jól ismeri a szakterületet, tavaly augusztus óra a VERTIKAL Group Nyrt. szolgáltatási vezetője
  27. Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten
    2024-01-22 18:07:11
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen
  28. Bilincsbe verve érkezett meg a körözött személy a gödöllői kapitányságra
    2024-01-22 16:42:41
    A gyanúsított férfi nem volt ismeretlen, több vagyon elleni és erőszakos bűncselekmény elkövetése is köthető a nevéhez
  29. Ahol minden videojáték fellelhető!
    2024-01-12 13:38:49
    Az emberi képzelet határtalan, és ezt bizonyítja az a tény is, hogy mennyire szerteágazó és ötletgazdag egy-egy játékszoftver
  30. Petrányi Olivér lett a legokosabb fiatal agrártudós
    2024-01-12 11:42:17
    Lezajlott a gödöllői központú egyetem által támogatott harmadik Kárpát-medencei Nagy Diák Agrárteszt vetélkedő eredményhirdetése