Találatok száma: 241

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  1. Kézilabda: vereséggel kezdte a felsőházi rájátszást a gödöllői legénység
    2024-03-23 19:28:38
    Bartos Gábor együttese csupán az első gól után tudott vezetni az éllovas Hajdúszoboszló otthonában
  2. Röplabda NB I. Liga: veszprémi vereségével a Vasas kezébe került a gödöllői csapat sorsa
    2024-03-22 19:22:06
    Szettgyőzelem nélkül kényszerült távozni a dunántúli vármegye-székhelyről Szalay Attila különítménye, amely visszacsúszott az 5. helyre
  3. Labdarúgás: négy góllal terhelte meg a veresegyházi kapu(s)t a gödöllői tizenegy
    2024-03-16 17:14:38
    Sipeki István fölényben játszó együttese már az első félidőben bebiztosította a három bajnoki pontot a Szűcs Lajos sportcentrum gyepén
  4. Kézilabda: miskolci vereségével más csapatok kezébe adta a sorsát a gödöllői legénység
    2024-02-24 19:40:04
    Volt esély a felsőházi rájátszást jelentő pontszerzésre, de Bartos Gábor csapata a végjátékban a kelleténél többet hibázott
  5. A muzsikának megvan az öröme, akkor is, ha hallgatom, akkor is, ha játszom
    2024-01-06 11:52:07
    December közepén Veresegyházon lépett a közönség elé Szabó Attila Kossuth-díjas zenész, aki Gödöllőn nevelkedett
  6. Kézilabda: Veresegyházon vitézkedett a gödöllői legénység
    2023-11-18 19:39:25
    Bartos Gábor csapata fokozatosan őrölte fel a házigazdák erejét, és végül 11 gólos különbséggel diadalmaskodott
  7. Kézilabda: bosszantó gödöllői vereség Füzesabonyban
    2023-10-15 19:49:06
    Drámai végjátékban, az utolsó másodpercben bukott pontot Bartos Gábor együttese, amely a félidőben még három góllal vezetett
  8. Strandröplabda European Team Cup: gödöllői lányok bronzérme Pozsonyban
    2023-10-01 10:30:31
    A GRC játékosaiból álló magyar egység az elődöntőben elszenvedett vereség után javított a harmadik helyért zajló párharcban
  9. Kézilabda: a kevés gödöllői gól is hozzájárult a salgótarjáni fiaskóhoz
    2023-09-24 17:47:10
    Bartos Gábor társulata a tavaly még NB I/B-s Nógrád vármegyei rivális otthonában szenvedett viszonylag sima vereséget
  10. Kézilabda: fokozatosan őrölte fel a Veresegyház erejét a Gödöllő
    2023-09-10 22:31:45
    Sikeres rajtot vett Bartos Gábor együttese az átszervezett NB II-es bajnokság C jelű csoportjában
  11. A szomszédvár Veresegyház ellen nyitják az új bajnoki évadot a gödöllői kézilabdázók
    2023-09-06 12:46:38
    Bartos Gábor férficsapata az új idényben az NB II. C jelű csoportjában rivalizál, a hazai meccsek vasárnaponként a Hajós iskola tornacsarnokában lesznek
  12. Labdarúgás: a gödöllői Koziorowski duplájára csak egyszer volt válasza a Veresegyháznak
    2023-09-02 19:18:53
    Molnár Zoltán együttese továbbra is őrzi veretlenségét a 2023/2024-es idényben, a Pest vármegyei I. osztályban és a MOL Magyar kupában egyaránt
  13. Állatkertek Éjszakája: Gödöllőről is várnak érdeklődőket a Veresegyházi Medveotthonban
    2023-08-22 17:55:09
    Augusztus 25-én, pénteken 17 órától 21.30 óráig vehetnek részt a látogatók a különlegesnek ígérkező eseményen
  14. Európa Játékok: egy hellyel maradt el a dobogótól a Mészáros Esztert is soraiban tudó női légpuska-csapat
    2023-06-24 18:09:05
    A MATE-Gödöllői EAC versenyzője mellett Dénes Eszter és Bajos Gitta alkotta a magyar triót, amely a kisdöntőben a házigazda lengyelektől szenvedett vereséget
  15. Röplabda NB I. Liga: ötjátszmás derbin nyert a BVSC a Gödöllő ellen
    2023-04-15 20:00:15
    Szalay Attila társulata csak a páros játszmákban tudott vendéglátója fölé kerekedni, aminek némiképp meglepő vereség lett a vége
  16. Kézilabda: hiába vezetett a szünetben öttel, hatgólos vereségbe szaladt bele a gödöllői csapat Vácott
    2023-04-02 16:23:03
    A játék minden elemében jelentősen leromlott a mutatója a pocsékul sikerült második félidőre Bartos Gábor társulatának
  17. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: kétpontos vereséggel álltak fel az asztaltól a gödöllői sakkbarátok
    2023-03-26 17:00:33
    Fiaskójával a GSBE formációja egy fordulóval a bajnoki idény vége előtt az utolsó helyre csúszott a csoport tabelláján
  18. Labdarúgás: Veresegyházon talált vissza a győzelmi útra a gödöllői tizenegy
    2023-03-25 17:56:44
    Győri Zoltán csapatából Barabás Ádám duplázott, a házigazdák gólját az ősszel még a GSK színeiben futballozó Mudroch Mendel szerezte
  19. Labdarúgás: vendéglátóként elszenvedett vereségével tovább rontotta címvédési esélyét a gödöllői társulat
    2023-03-18 17:33:23
    A helyi tizenegy a Pilis ellen lépett pályára a Táncsics Mihály úton, és számos helyzete ellenére, egygólos fiaskóval kellett szembesülnie
  20. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: ötpontos gödöllői vereség a fővárosban
    2023-02-19 16:17:41
    A GSBE társulatának tagjai közül csupán ketten tudtak mattot adni esélyesebb riválisuknak. A helyi sakkozók a 10. helyre csúsztak vissza a tabellán
  21. Tűzveszélyben volt az autószerelő műhely
    2023-02-19 09:31:39
    A helyszínre riasztott gödöllői tűzoltók lettek úrrá a negyven négyzetméteres veresegyházi melléképület lángjain
  22. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: sima Vízügy-siker a gödöllőiek ellen
    2022-12-18 18:33:20
    Hatpontos vereségbe futott bele a GSBE társulata, amelynek főként az éltáblákon érdekelt játékosai maradtak el a várakozástól
  23. Gödöllőnek nem jött össze a termálvíz-hasznosítás, „bezzeg” Veresegyházon igen
    2022-12-12 10:25:54
    Kovács Barnabás geofizikus, volt önkormányzati képviselő úgy véli: a személyes politikai és egyéni érdekek fontosabbak voltak mint a városlakók komfortja
  24. Sakk-csb NB II., Erkel-csoport: beigazolódott a gödöllőieket sújtó papírforma
    2022-12-04 18:21:31
    A GSBE társulata négypontos vereséget szenvedett a fővárosban, az esélyesebb EUTender-Sárkány DSE vendégeként
  25. Labdarúgás: hazai vereségével lemondhat az ősz bajnoka címről a gödöllői tizenegy
    2022-12-03 15:34:59
    A sikerért hatékonyabban küzdött Dunavarsány meglepetés-győzelmet aratott Győri Zoltán esetenként fásult csapata ellen
  26. Röplabda NB I. Liga: két szettben közel volt a listavezetőhöz a gödöllői hatos
    2022-11-19 20:27:21
    Sorrendben harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban Szalay Attila együttese, amely a 9. helyen áll a tabellán
  27. Labdarúgás: gólélmény nélküli gödöllői blamázs…
    2022-11-19 15:29:08
    A bajnoki címvédő hazai pályán fogadta a sereghajtó Felsőpakony KSE csapatát, és arcpirító vereséget szenvedett
  28. A gödöllői egyetem kutatói is segítik a veresegyházi szamócatermesztést
    2022-11-07 18:01:22
    A Veresi Paradicsom Kft. az idei évben egy másik, az energiafelhasználás szempontjából kedvezőbb igényű növénnyel is piacra kíván lépni
  29. Röplabda Magyar Kupa: a gödöllői hatos nélkül rendezik meg a negyeddöntő párharcait
    2022-11-01 02:23:19
    Szalay Attila együttese a monori 3-0 arányú vereség után Miskolcon szettet tudott nyerni esélyesebb riválisa ellen
  30. Röplabda Magyar Kupa: aranyszettes meccset kell nyernie a gödöllői csapatnak, hogy továbbjusson
    2022-10-27 02:23:46
    Három játszmában szenvedett vereséget Szalay Attila együttese pályaválasztóként a Diósgyőri VTK ellen a nyolcaddöntő első meccsén