Találatok száma: 33

Oldalak: 1 2
  1. Cselgáncs: hat aranyérmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a 13. Budaörs Kupán
    2024-03-17 11:26:42
    A viadalon részt vett 50 egyesület rangsorában a második legjobb lett a Futó Gábor és Szádvári Zoltán által vezetett helyi klub
  2. Cselgáncs: öt korosztályban nyertek aranyérmet a gödöllői tehetségek Nemesvámoson
    2024-02-25 12:54:52
    A prímet Baráth Gergő (55 kg) vitte, aki a serdülők és az ifjúságiak mezőnyében sem talált legyőzőre a regionális rangsorversenyen
  3. Cselgáncs: ifik között lett bronzérmes a serdülőkorú Baráth Gergő
    2024-02-04 08:26:12
    A gödöllői klub fiatal versenyzői közül ketten értek el 7. helyezést a fővárosban lezajlott Ifjúsági Országos Rangsorversenyen
  4. Cselgáncs: parádés gödöllői évkezdet Újpesten
    2024-01-22 18:07:11
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a Diák B korosztály mezőnyében jeleskedtek a január végi budapesti rangsorversenyen
  5. Településindex: gyengülő pozíciója ellenére is dobogós maradt Gödöllő
    2024-01-18 17:48:22
    Szűkebb pátriánk hét év alatt 3,5 pontot veszített, amivel le kellett mondani ezüstérmes helyéről a 15 ezer feletti városok rangsorában
  6. Három pozíciót javítva, a 10. helyen van a gödöllői központú MATE a magyar egyetemi rangsorban
    2023-11-27 19:01:55
    A több szempont figyelembevételével készült felmérés alapján megállapított erősorrend további részletei a HVG Diploma 2024 különszámban olvashatók
  7. Hol helyezkednek el a gödöllőieket leginkább gyógyító kórházak a fertőzési rangsorban?
    2023-11-13 12:41:09
    A Direkt36 oknyomozó elemzéséből indultunk ki: három terület adatait hasonlítottuk össze a kistarcsai és a hatvani kórház esetében
  8. Cselgáncs: hat gödöllői medál Egerből
    2023-09-17 17:51:25
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXIV. Tóth Péter nemzetközi rangsorversenyen jeleskedtek
  9. Ezt a pozíciót foglalja el a gödöllői központú MATE az új egyetemi világrangsorban
    2023-07-05 11:23:58
    Úgy tűnik, hogy az alapítványi működtetésben lévő felsőoktatási intézmény nem kaphat az Erasmus+ programra szánt uniós pénzből
  10. Somogy vármegyéből is érmekkel tértek haza a gödöllői diák-dzsúdósok
    2023-05-29 16:41:34
    Öt arany-, valamint egy-egy ezüst- és bronzérem volt a termés a kaszói sportcsarnokban lezajlott rangsor-versenyen
  11. Két év alatt 100 helyet javított nemzetközi szakmai megítélésén a gödöllői egyetem
    2023-03-22 12:54:29
    A MATE hazánkban az 1., Közép-Kelet-Európában a 6. pozíciót foglalja el, amivel ismét közelebb került céljához, hogy a régió első számú agráregyetemévé váljon
  12. Országos rangsor élén a Gödöllő Török Ignác Gimnázium
    2022-11-09 10:55:55
    A Petőfi Sándor utcai épületben működő középfokú tanoda a két tanítási nyelvű képzést indító iskolák összevetésében lett a legjobb
  13. Javított világrangsoros relatív pozícióján a gödöllői egyetem
    2022-10-14 17:33:47
    Gyuricza Csaba rektor szerint az előrelépéshez több fontos tényező együttes és kedvező hatása járult hozzá
  14. Ezek a legnépszerűbb kaszinó játékok
    2022-08-11 16:52:58
    A legtöbb ügyfelet magukénak tudható oldalak statisztikái alapján a blackjack, a póker, a rulett és a baccarat vezetik a rangsort
  15. Előkelő helyen áll hazánk a vezetésbiztonsági világrangsorban
    2022-05-06 11:06:58
    A gödöllői közlekedők is hozzájárultak ehhez, a helyi rendőrök pedig fokozott figyelmet fordítanak az ittas sofőrök kiszűrésére
  16. Félszáz pozícióval lépett előre a gödöllői egyetem a nemzetközi rangsorban
    2022-04-07 18:10:02
    A tavaly február óta MATE néven működő felsőoktatási intézmény a QS agrártudományi listáján javított a korábbi besorolásán
  17. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  18. Harminc élhetőbb település van Gödöllőnél az országban
    2022-01-08 15:53:53
    Az Otthon Centrum elemzői 2021-ben is elkészítették a 20 ezer főnél nagyobb lélekszámú helységek rangsorát: a fővárosi agglomerációban elsők vagyunk
  19. Cselgáncs: hét gödöllői érem Egerből
    2021-09-19 11:32:36
    A helyi judo klub diák- és serdülőkorú fiatal tehetséget a XXII. Tóth Péter országos rangsorversenyen jeleskedtek
  20. Gödöllői judo-éremeső Cegléden
    2021-03-08 10:14:07
    A helyi klub fiatal versenyzői minden számban, ahol elindultak, a dobogón végeztek a regionális rangsorversenyen
  21. Gödöllő elvesztette agglomerációs vezető pozícióját az élhetőségi rangsorban
    2021-01-08 10:46:23
    2018-ban még Budaörssel együtt az élen állt városunk az Otthon Centrum által készített elemzésben. Budaörs ott is maradt
  22. A gödöllői központú SZIE az ötödik legjobb magyar egyetem
    2020-06-12 09:49:44
    A felsőoktatási intézmény 2019-hez képest legalább 50 helyet javított a világranglistán, és bekerült a top ezerbe
  23. Ötven helyet lépett előre a gödöllői egyetem a képzésterületi rangsorban
    2020-03-05 11:26:02
    Egy évvel ezelőtt még kívül volt a legjobb kétszázon a felsőoktatási intézmény, idén viszont már ezen belülre rangsorolták
  24. Atlétika: kitettek magukért a gödöllői újoncok a többpróba bajnokságon
    2019-09-22 18:35:51
    Fodor Péter aranyérmet nyert, míg a korosztályos GEAC-csapat a második helyen végzett a klubok közötti rangsorban
  25. Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád
    2019-07-21 20:15:41
    Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében
  26. Európai összevetés: előkelő helyen a gödöllői egyetem
    2019-07-05 16:31:14
    A 126-150. közötti pozíciókba rangsorolták a Times Higher Education (THE) Europe Teaching Rankings 2019-es listáján a SZIE-t
  27. Gödöllői sportpénz átrendeződés: előretörtek az atléták, bánhatják a vívók
    2016-06-08 08:45:44
    A szabadidős szakosztályok közül idén az íjászok és rögbisek vezetik az önkormányzati támogatási rangsort
  28. Világzenei toplistás lett a gödöllői Cimbaliband friss albuma
    2015-08-03 13:07:13
    A Moldva című lemezt a 8. helyre rangsorolták a hozzáértő rádiósok a World Music Charts Europe-on
  29. Világbajnoki bronzérmes csapat tagja Gémesi Csanád!
    2014-07-21 17:01:18
    Az olaszokat is verve, öt év után vívhatott éremért a magyar kardválogatott. A kisdöntőben drámai csatában nyertünk a házigazda oroszok ellen
  30. EP-választás: aktívabbak voltak, és nem mindenben igazodtak az országos trendhez a gödöllőiek
    2014-05-26 04:23:49
    A városban szavazók az ötödik helyre rangsorolták az MSZP-t, az Együtt-PM lett a harmadik erő. Közel 9%-ot kapott az LMP