Keresendő szöveg:

Találatok száma: 7

1. Nyolc gödöllői érem az ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságról
    2024-03-04 12:48:53
    A helyi klub versenyzői közül ketten nyertek bajnoki címet, négyen lettek másodikok, míg ketten harmadikok Monoron
  2. Sikeres gödöllői szereplés a X. EAGLES CUP nemzetközi ITF Taekwon-do versenyen
    2023-10-13 10:09:36
    Városunk küzdősport-versenyzői mindent egybevetve 4 arany-, 1 ezüst- és 3 bronzérmet szereztek a monori viadalon
  3. Röplabda Magyar Kupa: a gödöllői hatos nélkül rendezik meg a negyeddöntő párharcait
    2022-11-01 02:23:19
    Szalay Attila együttese a monori 3-0 arányú vereség után Miskolcon szettet tudott nyerni esélyesebb riválisa ellen
  4. Monoron talált otthonra a gödöllői röplabda-csapat
    2021-07-15 10:06:09
    A klubvezetés nem kockáztat, a 2021/2022-es bajnoki idényben is az NB I. Ligában játszik a helyi hatos
  5. Parádés hajrával nyertek a gödöllői futsalosok
    2015-04-10 23:59:37
    Fordulatos ütközetet vívott városunk csapata a monoriak ellen. Az utolsó másfél percben bejött a vészkapusos játék
  6. Öngólokkal is kínozta magát a gödöllői futsal-formáció
    2014-11-29 01:21:38
    Hadilábon állt a szerencsével Monoron városunk csapata, amely a mérkőzés hajrájában elkerülte a csúnya zakót