Oldalak: 1 2
  1. Kis túlzással kitehetjük a gödöllői pingpong-csarnokra a megtelt táblát
    2023-10-25 12:45:13
    Interjú Bartha Tiborral, a GSK asztalitenisz szakosztályának vezetőjével, aki úgy gondolja, sikerül túllendülniük a városi támogatás csökkenésén
  2. Labdarúgás MOL Magyar Kupa: hosszabbításban búcsúzott a díszes serlegért folyó küzdelemtől a Gödöllő
    2023-09-16 18:02:55
    Molnár Zoltán együttesének tagjai nem vallottak szégyent az NB III-as Dunaföldvár elleni kiélezett mérkőzésen
  3. Molnár Zoltán lett Gödöllői SK focicsapatának új trénere
    2023-06-16 11:10:49
    A szakvezető a Tiszaföldvári SE együttesétől érkezik a Táncsics Mihály útra, hogy feljuttassa a helyi tizenegyet az NB III-ba
  4. Ha odajut, a gödöllői focicsapat vállalja az osztályozót az NB III-as tagságért
    2023-05-24 17:55:41
    A 2022/2023-as bajnoki idény utolsó fordulójában dől el, hogy lesz-e erre lehetősége a Táncsics Mihály úti együttesnek
  5. Díjakat adott át Novák Katalin Gödöllőn, a Premontrei Iskolaközpontban
    2023-04-01 17:40:04
    Az egyházi tanoda volt a házigazdája a Tudományos Diákkörök XXIII. Kárpát-medencei Konferenciájának
  6. Labdarúgás, osztályozó az NB III-ért: a következő idényt is a megye egyben kezdi a gödöllői tizenegy
    2022-06-12 19:06:52
    A harmadosztályú tagságért zajló párharcot a Csornai SE együttese 2-1-es összesítéssel nyerte városunk legénységével szemben
  7. Labdarúgás: hazai pályán botlott, így távolabb került az NB III-tól a gödöllői tizenegy
    2022-06-05 19:42:21
    A vendég csornaiak a 7. percben szerzett góljukkal nyertek Győri Zoltán körülményesen futballozó együttese ellen a Szűcs Lajos Sportcentrumban
  8. Labdarúgás: Csornán át vezet a Gödöllő útja az NB III-ba
    2022-05-31 13:08:13
    Az osztályozó párharcának első mérkőzését városunkban rendezik meg, a visszavágót pedig a Győr-Moson-Sopron megyei bajnok otthonában
  9. Labdarúgás: ha minden összejön, augusztustól NB III-as meccseket játszik a Gödöllői SK csapata
    2022-05-06 17:39:12
    Rózsavölgyi Sándor érdeklődésünkre megerősítette, vállalják a magasabb bajnoki osztályban való indulást. Marad a játékoskeret és szakmai stáb is
  10. Labdarúgás Pest megyei Kupa: játék nélkül jutott tovább a GSK
    2021-09-15 18:38:52
    A III. osztályban érdekelt Csomád az utolsó pillanatban lemondta a találkozót, amit 3-0 arányú végeredménnyel igazoltak Győri Zoltán együttese javára
  11. Hegyre fel is remekeltek a gödöllői atléták
    2021-08-02 08:33:12
    A GEAC versenyzői közül egyéniben Pápai Márton szerepelt a legjobban, második lett az országos bajnokságon
  12. 60 milliós támogatást és 50 milliós kölcsönt élvez a gödöllői sportcentrum öltözőépülete
    2020-03-17 10:22:35
    A lelátó mögötti részen létesül a 320 négyzetméteres kiszolgáló egység, ami az NB III-as előírásoknak is megfelel
  13. Gőzerővel készül a kupa- és bajnoki kihívásokra a gödöllői tizenegy
    2019-07-27 11:34:43
    Továbbra is bizalmat élvez az edzői poszton Pozder Nenad. A GEAC a megye III-ban indul, a GSK II. viszont sehol
  14. Mudroch Mendel duplájával verte a Vecsést a Gödöllő
    2018-09-29 18:19:56
    Nyolcvan percig kellett várni, hogy a városunk futballcsapata feltörje a tavaly még NB III-as vendégalakulat reteszét
  15. Halmozták a remek eredményeket a gödöllői diákatléták
    2018-06-10 11:15:32
    Többen teljesítettek Eb-kiküldetési szintet, kaptak meghívást a válogatottba, vagy értek el egyéni csúcsot
  16. A Tököl elleni vereség után távozik posztjáról a gödöllői focicsapat edzője
    2017-11-11 15:31:02
    Szász Ferenc közös megegyezéssel hagyja el a helyi tizenegy kispadját, és úgy tudni, hogy az NB III-as Vecsés trénere lesz
  17. Aki megteheti, 50 ezer forintért bejuthat a III. Gödöllői Erzsébet bálra
    2017-10-23 11:23:49
    November 18-án rendezik meg kastély lovardájában a jótékony célú társasági eseményt, aminek bevétele Habsburg Eilika Alapítványé lesz
  18. Röplabda: XVIII. Ádám László-emléktorna Gödöllőn
    2017-10-03 10:14:13
    Két riválissal (MTK, Jászberény) megmérkőzve hangolnak a lányok az egy héttel később kezdődő bajnoki idényre
  19. Turán megszakadt a gödöllői tizenegy veretlenségi sorozata
    2016-11-06 16:16:04
    Vitatható játékvezető ítéletek is születtek a rangadón. A megye III-ban simán nyert a GEAC és a GSK II. is
  20. A gödöllői egyetemi labdarúgók hátát nézi a mezőny
    2016-10-16 16:50:42
    Hat mérkőzés után is makulátlan a GEAC mutatója a Pest megyei III. osztályban. A GSK II. 20-0-ra nyert a sereghajtó ellen
  21. Veres-verés gödöllői módra
    2015-08-23 19:16:11
    Idegenben nyertek városunk focistái a tavaly még NB III-as rivális ellen. A győzelemnek sajnálatos ára is volt: Nagy Tamás lábtörést szenvedett
  22. Kiváló eredményekkel rukkoltak elő a gödöllői diákolimpikon atléták
    2015-06-05 16:44:02
    Minden éremből jutott a helyi tanodák – GEAC-ban erősödő – versenyzőinek az országos döntőkben
  23. Íme, a III. Gödöllői Lovasmajális programja!
    2015-04-30 09:03:14
    Délelőtt a díjugrató versenyeké a főszerep, délután kezdődik és késő estig tart az élet a nagyszínpadon
  24. Páratlan gödöllői helyezések a diákolimpián
    2014-06-20 17:54:05
    Az Erkel iskola lányai röplabdában, a Hajós iskola fiai kézilabdában játszhattak a III. korcsoportosok országos döntőjében
  25. Kiállítás nyílik Ferenc Józsefről a gödöllői kastélyban
    2014-05-12 11:56:06
    Május végétől látható a Titánia lovagjai III. elnevezésű időszaki tárlat Erzsébet királyné szeretett férjéről
  26. Augusztus utolsó vasárnapján csatasorba áll a Gödöllői SK II. is
    2013-08-19 10:13:26
    A második számú helyi fociegység a Pest megyei III. osztályú bajnokság Közép-csoportjában teljesíti az új idényt
  27. Nyilas Elek csapatát fogadja a Gödöllői SK a foci Magyar Kupában
    2013-08-15 14:41:09
    Az NB III-as Szeged 2011-Grosics Akadémia lesz a riválisa Jenei Sándor együttesének az országos főtábla második, augusztus 28-án esedékes fordulójában
  28. Tucatnyi ellenfele lesz a Gödöllői SK II-nek
    2013-07-30 09:42:00
    Az eddigi három helyett, öt csoportban mérkőznek a Pest megyei III. osztályú focicsapatok