Kézilabda: folyamatosan nyílt a budakalászi olló a gödöllői csapat kárára

2021-11-28 18:30:28

NB II. Északi-csoport, 9. forduló:
Budakalászi SC – Gödöllői KC 38-24
(19-11)

A két csapat pillanatnyi formája és játékereje alapján rendkívüli bravúr lett volna, ha a gödöllői legénység ponto(ka)t szerez a tabellamásodik, eddig csupán egyetlen vereséget számláló Budakalász otthonában. Bartos Gábor társulatának tagjait azonban nem olyan fából faragták, hogy felemelt kézzel lépjenek pályára.
Az első 12 percben a gólok számát tekintve nem volt különbség a riválisok között (5-5), ezt követően azonban „kinyílt az olló”, és a szünetig 8, míg a végső sípszóig 14 találatra duzzadt a hazai gárda meggyőző fölénye.

A Gödöllői KC férficsapata 4 ponttal, 263-289-es gólkülönbséggel a 10. helyen áll az NB II. Északi-csoportjának tabelláján. Következik: Füzesabonyi SC – Gödöllői KC december 5., vasárnap 18 óra.

Ifjúságiak (III. osztály B-csoport): Solymári SC – Gödöllői KC 21-31 (11-15)
A GKC ifjúsági csapata 16 ponttal, 341-225-ös gólkülönbséggel 1. a csoport tabelláján.
Serdülők (II. osztály Keleti-csoport):
Gödöllői KC – Tisza Volán SC 33-22 (17-9)
A Mácsár Gyula irányításával készülő serdülők 18 ponttal, 331-202-es gólkülönbséggel az 1. helyen állnak.