Egyhangú döntéssel fogadta el a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Szenátusa és a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetemért Alapítvány kuratóriuma dr. Gyuricza Csaba (agrármérnök, egyetemi tanár, az MTA doktora, a magyar mezőgazdaság és agrár-felsőoktatás elismert professzora) rektori pályázatát szeptember 5-én. A szenátusi ülésen a MATE rektora ismertette az elmúlt közel 5 év eredményeit, valamint vázolta a következő 5 éves ciklusra tervezett célkitűzéseit.
Az agglomerációs ingatlanpiac kiemelt figyelmet kapott 2025-ben, és Gödöllő különösen népszerű maradt. A város vonzerejét részben a kiváló infrastruktúra, részben a kedvező árviszonyok táplálják, így nem meglepő, hogy egyre többen keresnek eladó otthont errefelé.
Tehetség, erkölcs, siker! E három fogalom összeforrott a 2021-ben alakult gödöllői Grassalkovich Üzleti Klub (GRÜK) által vallott értékekkel, ami az emberi és üzleti kapcsolatok fejlesztését tekinti legfőbb céljának – mondta Személyi László elnök a klub által alapított díj szeptember 11-i ünnepélyes átadóján, amit a Gödöllői Királyi Kastélyban tartottak.
Folytatva az elmúlt évben újjáélesztett, a hajdani Fáklya bálok hangulatát idéző hagyományt, a TEVA-Gödöllői Röplabda Club illetékesei idén is megrendezik a röplabdás bált. A jótékonysági céllal meghirdetett mulatság április 26-án, pénteken 19 órakor kezdődik az egyetemen, az Alma Mater étteremben.
A bálra belépőjegyek 3.500 forintért válthatók, az összeg tartalmazza a vacsora árát. A jegyeket a helyszínen lehet megvásárolni, de előzetes regisztráció feltétlenül szükséges. A részvételi szándékot április 20-ig kell bejelenteni, telefonon a (06-30) 409-0969-es számon, vagy az erkelszk@gmail.com email-címen. A bál alatt zenés műsor, valamint tombolahúzás is lesz. Tombolatárgyak felajánlását a fenti elérhetőségeken várják a szervezők.