Átgázoltak az egriek a gödöllői kézilabdásokon

2013-02-23 17:16:15

NB I/B. Keleti-csoport, 12. forduló:

SBS Eger Eszterházy SZSE – Gödöllői KC 42-27 (19-11)

A bajnoki idény szeptember 22-i nyitófordulójában az újonc gödöllői csapat hazai pályán mindössze egyetlen góllal, 26-25-re maradt alul a Heves megyei „főváros” társulata ellen. A tavaszi szezon első összecsapásán ilyen tisztes eredmény elérésére sajnos esélye sem volt Bartos Gábor csapatának.

Jószerivel öt perc sem kellett ahhoz, hogy a téli szünetben megerősödött vendéglátók olyan előnyhöz jussanak, aminek ledolgozása már képtelen vállalkozásnak bizonyult a játékerőben szerényebb gödöllői legénység számára. Az NB I-be jutással is kacérkodó hazaiak vezetése folyamatosan nőtt, és szinte megváltás volt a mieink számára a végső sípszó.

Tizenkét forduló után a gödöllőiek 4 ponttal, 313-347-es gólkülönbséggel a tabella 10. helyét foglalják el. A következő, március 3-án, vasárnap 18 órakor esedékes fordulóban a Gödöllői KC együttese az Ózdi KC csapatát fogadja a Hajós iskola tornacsarnokában. Ifjúságiak: Eger – Gödöllő 30-32