Május 21-én a gödöllői képviselőtestület tagjai – a tavalyi városi gazdálkodás zárszámadásának elfogadása előtt – jóváhagyták a gödöllői önkormányzat által korábban életre hívott hat gazdasági társaság 2025-ös gazdálkodási mutatóira vonatkozó beszámolót (mérleget).
A könyvvizsgálók által is ellenjegyzett „papírok” tanúsága szerint a hat gödöllői közcég – eltérő mértékben – nyereséggel zárta a mögöttünk hagyott esztendőt. Lássuk a testületi tagság által minden esetben ellenvetés nélkül elfogadott számadatokban mutatkozó részleteket!
A város sok tekintetben nem nagyon fejlődik 2026-05-21 18:38:09 Eltérő mértékű nyereséggel zárták a tavalyi évet a gödöllői közcégek. A VÜSZI ügyvezető igazgatója felhívta a figyelmet, hogy több fejlesztésre lenne szükség
Jöttek-mentek a gödöllői közpénz-milliárdok… 2026-05-21 09:34:28 Az elmúlt évben csökkent az iparűzési adóbevétel, meghaladta az 1,3 milliárd forintot a szolidaritási hozzájárulás összege
Felélt gödöllői közpénz-milliárdok 2025-05-23 14:33:49 A képviselőtestület tagjai 11 igen szavazattal, valamint 3 tartózkodással fogadták el a 2024-es városi költségvetés zárszámadását
Az önkormányzati politikus esete a pártpolitikussal 2014-04-17 14:43:18 Gémesi-Vörös vita a zárszámadás tárgyalásakor. Csaknem 5,6 milliárd forintot élt fel Gödöllő 2013-ban, és egymilliárd feletti lett a pénzmaradvány