Május 21-én a gödöllői képviselőtestület tagjai – a tavalyi városi gazdálkodás zárszámadásának elfogadása előtt – jóváhagyták a gödöllői önkormányzat által korábban életre hívott hat gazdasági társaság 2025-ös gazdálkodási mutatóira vonatkozó beszámolót (mérleget).
A könyvvizsgálók által is ellenjegyzett „papírok” tanúsága szerint a hat gödöllői közcég – eltérő mértékben – nyereséggel zárta a mögöttünk hagyott esztendőt. Lássuk a testületi tagság által minden esetben ellenvetés nélkül elfogadott számadatokban mutatkozó részleteket!
Félmilliós átutalás nyomában 2014-01-25 11:40:37 Vörös István közleménye arról, hogyan lett a Gödöllői Sportszövetségnek juttatott közpénz elszámolásából politikai ügy
Hamilton a Hungaroring hőség-királya 2013-07-28 15:51:21 A száguldó cirkusz brit világbajnoka negyedszer diadalmaskodott a szomszédos mogyoródi aszfaltcsíkon, ezúttal Räikkönen és Vettel előtt
Felülvizsgálják az új járóbeteg-beutalási rendet 2013-02-02 11:52:26 Ismét a január 21-e előtti állapot van érvényben, a háziorvosok eszerint döntenek arról, hogy melyik szolgáltatóhoz irányítják szakorvosi vizsgálatra páciensüket
Jókora pofon a Verestől 2012-08-29 20:01:50 Pocsék játékkal bukták el a regionális El Classico-t a gödöllői focisták
Megkutyult kórházi beutalási rendszer 2012-07-05 10:16:43 A gödöllőieket Hatvanba küldik traumatológiára, a város fertőző betegei pedig Balassagyarmatra kerülnek