Találatok száma: 109

Oldalak: 1 2 3 4
  1. Gödöllői strandkirálynők és udvarhölgyek
    2017-08-13 14:35:38
    Sorrendben negyedszer lett bajnok a Lakatos Enikő, Lutter Eszter páros. A fiúk is összehoztak egy bronzérmet
  2. Strandröplabda ob: gödöllői házidöntőt vívtak a hölgyek Dunaújvárosban
    2017-07-30 16:11:00
    Egy szorosabb és egy hézagosabb játszmában nyert a bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős a Szabó, Tóth páros ellen
  3. Nyeretlenek maradtak a gödöllői párosok a főtáblán
    2017-07-14 17:52:05
    A siófoki Beach Aréna a házigazdája a magyar strandröplabdázás története eddigi legrangosabb viadalának
  4. Gödöllőiekre is vár a Fun Park Mirnovec
    2017-07-11 17:28:44
    Hatalmas tematikus élménypark nyílik a horvátországi Zadar mellett július közepén. Érdemes felkeresni
  5. Strandröplabda ob: gödöllői ezüst- és bronzmedálok a nyíregyházi fordulón
    2017-07-02 19:08:11
    A bajnoki címvédő Lakatos, Lutter kettős ezúttal alulmaradt a döntőben. A másik két érmet a Kovács-nővérek és Soós Izsák termelték
  6. Strandröplabda: letaszították riválisaikat a dobogóról a gödöllői lányok
    2017-06-25 14:38:51
    Tatán rendezték meg az idei országos bajnokság első kvalifikációs fordulóját. A címvédő sikerét hozta a női verseny
  7. Idén nyáron is lesz strandröplabda tábor Gödöllőn
    2017-06-12 17:16:54
    Június 19-től július végéig van lehetőség sportolni a helyi egyetem teniszklubjának homokos pályáin
  8. Június közepén nyit az egyetemi strand
    2017-06-06 11:43:35
    Gödöllő egyetlen, kulturált fürdőzésre alkalmas létesítménye tavaly újult meg, idén tavasszal korszerűsítették a fűtési rendszert
  9. Idén is pezseg az élet a gödöllői egyetem teniszpályáján
    2017-04-26 11:24:17
    Október közepéig lesznek nyitva a szabadtéri létesítmények. A beachtenisz és strandröplabda szerelmeseit is várják
  10. Gödöllőn lebontották a Strandépítőket
    2017-03-11 14:01:08
    Kimagasló színvonalú védekezésével már az első játékrészben állva hagyta riválisát Bartos Gábor remekül teljesítő csapata
  11. Öt év után végre strandoltunk a nyáron!
    2016-10-26 10:32:48
    A SZIE Sport Kft. illetékesei szolgáltatás-bővítést és további fejlesztéseket ígérnek a gödöllői fürdőhely 2017-es szezonjára
  12. Segítünk kibogozni a gödöllői uszoda-ügy kusza szálait
    2016-08-24 10:35:05
    Az egyetemi strand átépítésével indult a kálvária. Volt tervtanácsi nem. Jelenleg 2018 tavaszi átadásról hallani
  13. Kisajátították a bajnoki dobogót a gödöllői strandröplabdás hölgyek
    2016-08-05 21:03:43
    Sorrendben harmadszor lett első a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős, amely hátrányból fordított a margitszigeti döntőben
  14. Arany- és bronzéremmel zárták a strandröpi ob boglári fordulóját a gödöllői párosok
    2016-07-31 18:46:01
    Végre összejött a győzelem a bajnoki címvédő Lutter Eszter, Lakatos kettősnek. A nagydöntőben nyolc női és egy férfi duó képviseli a GRC-t
  15. Öt évet kellett várni, hogy újra kinyisson az egyetemi strand
    2016-07-15 11:30:46
    Közel 150 millió forintból újult meg Gödöllő egyetlen, szabadtéri fürdőzésre alkalmas létesítménye
  16. Az ezüstérem fogságába került a gödöllői strandröplabda-páros
    2016-07-10 17:39:05
    Nyíregyháza után Gyenesdiáson is elvérzett a döntőben a Szabó Dorka, Tóth Eszter alkotta kettős
  17. Közös utolsó simítások a gödöllői egyetemi strandon
    2016-07-05 11:21:41
    Július 6-án és 7-én 15 órától kerítésfestésre, csiszolásra, kertészeti munkákra és egyéb, apró feladatokra várnak segítő kezeket
  18. Két érmet ütöttek össze a gödöllői strandröplabda-kettősök Nyíregyházán
    2016-07-03 20:26:39
    A Szabó Dorka, Tóth Eszter duó a második helyig jutott, míg a Jánossy Bálint, Vocskó Máté páros történelmi bronzot nyert az ob-fordulón
  19. Strandot Gödöllőnek – egy kis segítséggel
    2016-06-22 16:47:57
    Minden jel arra utal, hogy a nyár derekától négy év után újra kinyit a felújított és átalakított egyetemi fürdőhely
  20. Kéttucatnyi gödöllői versenyzővel rajtol a strandröplabda országos bajnokság
    2016-06-16 17:37:45
    Kispesten lépnek először homokra a versenyzők. Aki kedvet érez a sportág kipróbálása iránt, az egyetemi pályán jelentkezhet
  21. Három gödöllői lány kapott meghívót a röplabda-válogatott keretébe
    2016-04-13 11:00:10
    Április 14-én a helyi klub strandröplabdázói is népszerűsítik az olimpia magyarországi rendezését
  22. Kézilabda: gödöllői pontba került a tarjáni vizit
    2016-03-10 23:12:48
    Hazai pályán játszott döntetlent a Bartos-csapat a hétközi meccsen. A juniorok 26 góllal múlták felül a strandépítőket
  23. Gödöllői klub adta az év női strandröplabdázóit
    2015-12-16 10:44:53
    Az országos bajnoki címüket megvédő Lutter Eszter és Lakatos Enikő érdemelték ki az elismerő címet
  24. Nyerhető meccset buktak el a gödöllői kézilabdázók
    2015-10-11 19:06:55
    Szünet után mondott csődöt a GKC védő- és támadójátéka a Salgótarjáni Strandépítők otthonában
  25. Strandröplabda-ob: címvédés női fronton, gödöllői színekben
    2015-08-09 17:33:33
    Háromszettes csatában nyert a döntőben a Lutter Eszter, Lakatos Enikő kettős a kispesti homokon
  26. Ők nyerték az 50 ezer forintos pénzdíjat a strandröplabda M4 kupán
    2015-07-22 19:14:46
    A Lakatos, Lutter Eszter, valamint a Meszlényi, Soós páros sikere a gödöllői egyetem forró homokján
  27. Formás popsik, sportos fiúk küzdenek a gödöllői homokon
    2015-07-15 10:54:41
    Július 22-én a Szent István Egyetemen rendezik meg az M4 Kupa strandröplabda-gálát, amit az új sportcsatorna élőben közvetít
  28. Gödöllői helyszíneken is felbukkanhatnak az adóhatóság emberei
    2015-07-08 11:54:53
    Munkaidőn kívül és hétvégén is tart a nyári ellenőrzéssorozat. Górcső alatt a szabályos bizonylatolás
  29. Elkezdődött a strandszezon. Na, jó, nem Gödöllőn
    2015-06-07 18:05:31
    A helybélieknek egyelőre ki kell mozdulniuk a városból, ha fürdőzni akarnak. Például, domonyvölgybe, a D-Beachre
  30. Hétvégén debütál a Gödöllői RC strandröplabda szakosztálya
    2015-06-04 09:21:31
    Nem csak a felnőtt versenysport eredményessége a cél, az utánpótlás-nevelésre is fókuszálnak. Edzések indulnak az egyetemi homokon