2021-06-22 11:07:34
    Csaknem 2.400 nap alatt nagyot változott a gödöllői polgármester véleménye, aki települési mozgalom indításában gondolkodik
  2. Strandröplabda: bronzéremig menetelt az új gödöllői páros a tatai Öreg-tó partján
    2021-06-20 12:01:59
    A bajnoki címvédő Vecsey Fanni idén Szabó Dorkával versenyez: 3. hellyel mutatkoztak be az ob első mesterfordulóján
  3. Strandröplabda: ukrán kettős állta Vecsey Fanniék útját az U18-as Eb nyolcaddöntőjében
    2020-09-19 16:12:04
    A Gödöllői RC versenyzője Gubik Hannával döntő szettben maradt alul a törökországi Izmirben, és a 9. helyen végzett
  4. Strandröplabda ob-döntő: Vaida Beával felért a csúcsra a gödöllői Vecsey Fanni
    2020-08-30 11:41:21
    A helyi klub saját nevelésű játékosa alig több mint 17 esztendősen lett a nyári sportág felnőtt magyar bajnoka
  5. Nővére után Kristóf Matyi is bajnoki címet szerzett strandröplabdázásban
    2020-08-28 15:03:08
    Az U14-es korosztályban indult gödöllői versenyző Niemeier Lukas párjaként állhatott fel a dobogó felső fokára
  6. Az U20-as strandröpis lányok mezőnyében is a Vasvári-nővéreken akadt fenn a Vecsey-Gubik kettős
    2020-08-27 18:52:27
    A gödöllői szakosztály versenyzői közül Kristóf Dóra is éremért játszott, de a bronzderbin elvérzett párjával, Kun Stefániával
  7. Strandröplabda: Kristóf Dóráék révén került Gödöllőre az U16-osok aranyérme
    2020-08-16 20:29:11
    Az első helyen kiemelt Bútor, Szabó kettős az eldöntőben botlott, ezáltal a harmadik pozícióban zárta a csepeli megmérettetést
  8. Csepelen is ellenállhatatlan volt a Vecsey Fanni, Vaida Beáta strandröplabda-kettős
    2020-08-16 12:01:17
    Megismétlődött a tatai finálé. A gödöllői érdekeltségű páros bejelentkezett az augusztus végi bajnoki döntő legfényesebb medáliájáért
  9. Strandröplabda: ezüstéremig jutott az U22-eseknél a 17 éves gödöllői tehetség, Vecsey Fanni
    2020-08-13 18:44:02
    Végletekig kiélezett volt a finálé, ahol a harmadik szettben minimális különbség döntött a rivális páros javára
  10. Gödöllő strandröplabdás üdvöskéje, Vecsey Fanni Vaida Beával (is) hódított Tatán
    2020-08-02 11:33:52
    Az idei szezonra összeállt páros szettveszteség nélkül nyerte az országos bajnokság első mesterfordulóját
  11. Gödöllői arany- és bronzérem a strandröplabázó lányok U18-as bajnokságán
    2020-07-31 15:27:15
    Vecsey Fanni Gubik Hannával az oldalán lett bajnok, a Bútor-Szabó kettős pedig a dobogó alsó fokára állhatott fel
  12. A koronavírus-járvány elleni védekezés új szakasza kezdődik Gödöllőn is
    2020-04-30 10:55:32
    Május 4-étől lesznek változások a kijárási korlátozásban. Az iskolák még nem nyitnak ki, és városunkban a strand sem, mert nincs…
  13. Világbajnok gödöllői strandröplabdás lányok!
    2019-10-10 08:29:18
    A Török Ignác Gimnázium három diáklánya, Kristóf Dóra, Szabó Abba és Bútor Anna Szicíliában érte el a kimagasló sikert
  14. Strandröplabda ob-döntő: érem nélkül maradt a gödöllői felnőtt szekció
    2019-08-04 15:41:26
    Gubicza Laura a MAFC-os Nagy Kitti oldalán bukta el a harmadik helyet a budapesti Lupa-tónál lezajlott megmérettetésen
  15. Strandröplabda: döntő szettben bukta el az aranyérmet a gödöllői Dénesi-Tóth kettős
    2019-07-21 12:51:02
    Mindent egybevetve, szépen teljesítettek a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály versenyzői az ob dunaújvárosi selejtező fordulójában
  16. Strandröplabda: gödöllői bronzérem felesben a tatai Öreg-tó partján
    2019-07-07 15:45:59
    Hat GRC-érdekeltségű páros jutott be a legjobb nyolc közé, akik közül a Győri-Harmat kettősnek sikerült dobogóra állnia
  17. Strandröplabda: ezúttal Győri Panna szállította a fél gödöllői ezüstérmet
    2019-06-16 11:44:57
    A GRC versenyzője az ugyancsak helyi kötődésű Szabó Dorottyával az oldalán jutott el a fináléig a siófoki ob-fordulóban
  18. Vecsey Fanni, a történelemíró gödöllői tinilány
    2019-06-16 11:29:58
    A GRC játékosa az első magyar hölgy, aki teremben és homokon is Eb-n szerepelt. Vasvári Zsófiával a 8. helyen végeztek a strandröplabda kontinensviadalon
  19. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  20. Strandröplabda ob-döntő: gödöllői részarany női fronton
    2018-08-12 13:51:26
    Zsinórban ötödször nyert bajnoki címet Lutter Eszter, aki ezúttal a harmadszor első Szombathelyi Szandrával hódított
  21. Régen volt ilyen: strandröplabda ob-forduló gödöllői arany nélkül
    2018-07-22 14:40:03
    Az eddig veretlen Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra kettős az elődöntőben elvérzett, így Dénesiek jutottak messzebbre Dunaújvárosban
  22. Tíz gödöllői páros lép homokra a Penta Kupán
    2018-07-19 17:02:47
    Július 23-ától 26-ig négy korcsoportban tart a strandröplabda-nagyüzem a Kenyérgyári úti pályákon
  23. Penta Kupa strandröplabda utánpótlás-torna gödöllői homokon
    2018-07-07 10:22:55
    Négy korosztály lányai versengenek majd a helyezésekért július 23-a és 26-a között a Kenyérgyári úton
  24. Felezett gödöllői siker a strandröplabda ob nyíregyházi fordulóján
    2018-07-01 17:44:07
    Magabiztosan nyert a Lutter, Szombathelyi kettős, viszont két bronzderbit is elbuktak a városunk színeiben indulók
  25. Kevés az esélye, hogy idén kinyit a gödöllői egyetemi strand
    2018-06-11 11:17:56
    A terület egy kormányhatározat értelmében a Premontrei Perjelséghez kerül. Az átadás azonban még nem történt meg
  26. Gödöllői érmekben gazdag tatai strandröplabda-forduló
    2018-06-10 17:23:54
    Fél aranyat, másfél ezüstöt és egy bronzot termeltek a helyi szakosztály versenyzői az ob tatai fordulójában
  27. Új felállásban is cél a strandröplabda bajnoki cím
    2018-06-06 11:16:03
    A gödöllői színekben versenyző négyszeres győztes Lutter Eszter Szombathelyi Szandrával alkot egy párt a 2018-as idényben
  28. Mindent vitt idén a gödöllői strandröplabda páros
    2017-12-20 10:38:16
    Lutter Eszter és Lakatos Enikő zsinórban megszerzett negyedik bajnoki címükért érdemelték ki a szövetség év legjobbja elismerését
  29. Kézilabda: meggyőző gödöllői diadal a Strandépítők ellen
    2017-10-01 17:52:11
    Már az első játékrészben bebiztosította győzelmét Bartos Gábor együttese az új bajnoki idény első hazai bajnoki derbijén