Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
  1. Kézilabda: mindenki kivette részét a könnyed gödöllői sikerből
    2017-02-26 17:00:10
    A papírformát igazolva fektette két vállra a sereghajtó XVI. kerületieket Bartos Gábor legénysége
  2. Sikertelen gödöllői fellángolások Újpesten
    2017-02-19 19:33:52
    Közel állt a részgyőzelemhez a Penta-GRC társulata a második szettben a lila-fehérek otthonában, majd elvérzett
  3. Falképek restaurálására és útfelújításra pályázik Gödöllő
    2017-02-02 10:24:01
    Ha mindkét kandidálás sikeres lesz, 22 millió forintos önerővel 63 millió forintos támogatás szerezhető meg
  4. Újabb sikeres Sport XXI atlétika-verseny Gödöllőn
    2017-01-29 17:25:07
    A helyi klub felnőtt versenyzői közül többen értek el szép eredményt a Budapest nyílt fedett pályás bajnokságon
  5. Röplabda: gödöllői siker a Pest megyei derbin
    2017-01-20 20:34:27
    Miután az első játszmát elbukta, hamar rátalált a számára helyes útra a Penta-GRC társulata az új év első tétmeccsén
  6. Gödöllői futsalsiker, klasszikus eredménnyel
    2017-01-13 21:43:12
    A MAG-LOG társulata 6-3 arányban nyert az új esztendő első bajnoki összecsapásán a Debreceni SI ellen
  7. Talán megállunk egy jó szóra…
    2016-12-24 10:29:35
    Boldog karácsonyt és sikeres új évet kívánunk hírportálunk valamennyi olvasójának és együttműködő partnereinknek
  8. Kevés gól, egy pont a gödöllői futsal-mérleg
    2016-12-10 08:24:17
    Csupán egyenlíteni sikerült a MAG-LOG csapatának az MVFC II. ellen, fordítani nem
  9. Három kategóriasiker jutott a gödöllői sportolóknak a megyei díjátadón
    2016-12-09 14:16:50
    Ács Tibor és Mácsár Gyula az Év testnevelője címet kapták, a Hajós lett a legjobb általános iskola, és nyert az ifibajnok röpicsapat is
  10. Sikerrel köszöntötték új névadójukat a gödöllői röplabdás lányok
    2016-12-03 19:51:24
    Városunk hatosa az elitbajnokság sereghajtóját fogadta, és a vártnál nehezebben tudta felülmúlni lelkes riválisát
  11. Fordulatos futsal-meccsek, felemás gödöllői sikerrel
    2016-11-29 02:12:54
    A MAG-LOG idegenben nyert egyetlen találattal, míg az egyetemi alakulat hazai pályán maradt alul minimális különbséggel
  12. Röplabda MK: negyeddöntős gödöllői lányok
    2016-11-24 19:31:21
    A GRC együttese nagyon simán teljesítette a TFSE elleni párharcot, a rivális szettsikerre sem volt képes
  13. Siker extrateljesítménnyel, miután sorra dőltek ki a gödöllői átlövők a sorból
    2016-11-20 17:33:50
    Bartos Gábor fiatalokkal kényszerült pótolni a sérült csapattagokat, akik remekül helytálltak a Gyömrő ellen
  14. Tököl elleni sikerével visszaült a 2. pozícióba a gödöllői tizenegy
    2016-11-13 16:12:14
    Akár több góllal is nyerhetett volna Szász Ferenc gárdája, de végül csak egy találattal győzött. Simán hozta a három pontot a listavezető GEAC
  15. Röplabda: idegenbeli gödöllői siker a kupában
    2016-11-08 21:16:01
    Városunk csapata fél lábbal már a legjobb nyolc között érezheti magát. Várhatóan formalitás lesz a visszavágó a TFSE ellen
  16. Kézilabda: értékes gödöllői diadal Hevesen
    2016-10-29 20:44:02
    Az első félidőben nagyon kevés gól esett. Bartos Gábor gárdája hatékonyabb támadójátéknak köszönheti a sikert
  17. Vesztett szett után három sikeressel válaszoltak a gödöllőiek
    2016-10-29 18:50:34
    Igazolta a papírformát Borkovits Zoltán egysége, amely megszerezte első győzelmét a röplabda bajnoki idény alapszakaszában
  18. Röplabda: tanulságos gödöllői vereség az NB I-es bajnoki nyitányon
    2016-10-21 20:19:52
    Voltak ígéretes periódusai városunk női hatosának a papíron esélyesebb Jászberény otthonában, de csak egy szettet sikerült megcsípni
  19. Megszűnhet az önkormányzat tagsága a gödöllői kastélytársaságban
    2016-10-19 17:15:20
    Egyelőre nehéz konkrétumokról beszélni, de azt sikerült kideríteni, hogy folynak ezzel kapcsolatos tárgyalások
  20. Ismét indul az InnoMax Díj
    2016-10-06 10:33:41
    Fókuszban a mindennapokat jobbá tevő fejlesztések. Gödöllőről is lehet pályázni az Invitech Solutions által kínált lehetőségre
  21. Átvette a Főgáz a Tigáz gödöllői ügyfeleit is
    2016-10-04 17:09:01
    A fogyasztóknak nem volt és nincs teendője, mérőállást először október 27-e és november 9-e között lehet diktálni
  22. Gödöllői gyermekatléták sikerszombatja Miskolcon
    2016-10-03 10:12:44
    Több számban is diadalmaskodtak az egyetemi klub 10 éves tehetségei a borsodi megyeszékhelyen
  23. Büntetőből mentett pontot a gödöllői tizenegy
    2016-10-01 17:17:37
    Már a második percben hátrányba került Szász Ferenc együttese a Biatorbágy ellen, a legvégén jött össze az egyenlítés
  24. Egyetemi utak: elmozdulás a holtpontról
    2016-09-19 11:13:33
    Sikeres lakossági fórumot szervezett a gödöllői székhelyű Szót Kérünk a Közjóért Egyesület
  25. Kézilabda: ötgólos GKC-siker a bajnoki nyitányon
    2016-09-18 17:20:44
    Két, győztesen megvívott félidővel diadalmaskodott városunk férficsapata a Budakalász elleni ütközeten
  26. Megizzadt első idénybeli hazai győzelméért a gödöllői tizenegy
    2016-09-10 18:19:35
    Az első félidő alapján akár többgólos sikert is elérhetett volna Szász Ferenc csapata, amely a térfélcsere után alaposan visszaállt
  27. Betörni sikerült, zsákmányolni nem
    2016-07-26 17:28:28
    Ékszereket akart lopni egy 55 éves férfi Mogyoródon, de tetten érték, és a gödöllői rendőrök kiérkezéséig visszatartották
  28. Óvodai tálalókonyha kialakítására pályáznak
    2016-06-28 11:00:14
    Sikeres kandidálás esetén a 40 millió forintra becsült Szent János utcai beruházás összegének a fele elnyerhető
  29. Ennek a focisikernek Sisi is örülhetne!
    2016-06-14 20:13:58
    A gödöllői kastélyban tudták, hogy kinek szurkolt volna Erzsébet királyné az osztrák-magyar Eb-meccsen
  30. Hogy milyen aranyosak ezek a gödöllői lányok!
    2016-05-29 18:56:59
    Fantasztikus és egyben történelmi TEVA-siker a röplabdások ifjúsági hatos döntőjében. Ötjátszmás dráma után lett meg a bajnoki cím