Találatok száma: 53

Oldalak: 1 2
  1. Olimpia: 26. lett a légpuskások összetett versenyében Mészáros Eszter
    2021-07-31 08:29:15
    A Gödöllői EAC sportlövője 1161 körig jutott a kvalifikációban, szomorkodnia azonban nem kell
  2. Olimpia: Mészáros Eszter 20. lett a női légpuskások 10 méteres számában
    2021-07-24 04:23:51
    A 19 éves gödöllői sportlövő gyengébb sorozatokkal kezdett, később javított, de bő három körrel elmaradt a nyolcas döntőtől
  3. Sportlövészet: Mészáros Eszter Péni Istvánnal is világkupát nyert!
    2021-06-26 11:08:01
    A légpuskások 10 méteres vegyes csapatversenyében érte el újabb sikerét a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője
  4. Sportlövészet: Mészáros Eszter világkupa-győztes!
    2021-06-24 15:12:36
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője. a női légpuskások 10 méteres számában utasította maga mögé riválisait Eszéken
  5. Sportlövészet: ezüstre fényesítette tavalyi junior Európa-bajnoki érmét Mészáros Eszter
    2021-05-22 18:52:18
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás versenyzője a legjobb eredménnyel került a döntőbe, ahol a 2. helyen végzett a légpuskások 10 méteres számában
  6. Nem maradtak arany nélkül a gödöllői sportlövők a ZTE Kupán
    2021-05-04 13:26:45
    Lakner Áron az ifjúsági korú légpuskások 60 lövéses fekvő számában diadalmaskodott, klubtársa, Havjár Kristóf pedig 3. lett
  7. Bebiztosította Európa-bajnoki indulását Mészáros Eszter
    2021-01-11 10:09:58
    A Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője második lett a százhalombattai válogatón, a légpuskások 10 méteres versenyszámában
  8. Eb-válogatót nyert a Gödöllői EAC olimpiai kvótás sportlövője, Mészáros Eszter
    2020-12-13 18:26:03
    Szombathely volt a házigazdája a légpuskások 10 méteres versenyszámában lezajlott viadalsorozat első állomásának
  9. Sportlövészet: Lévai Csongor bronzéremmel tért haza a Postaversenyről
    2020-12-06 10:26:58
    A Gödöllői EAC fiatal versenyzői érték el a legjobb körátlagot a légpuska 20 lövéses számának döntőjében
  10. Nyolctized körre került a világcsúcstól Mészáros Eszter, a Gödöllői EAC sportlövője
    2020-10-25 10:47:31
    Az olimpiai kvótás versenyző a junior lányok léppuskás versenyében állított fel hatalmas országos rekordot a Budapest Bajnokságon
  11. Országos bajnok lett a Gödöllői EAC sportlövője, Farkas Ágnes
    2020-09-14 16:42:27
    A 23 éves versenyző az 50 méteres kisöbű standard puska 3x10 összetett számában utasította maga mögé a riválisait
  12. Taroltak a gödöllői női légpuskások a junior ob első napján
    2020-09-06 10:37:05
    Mészáros Eszter és a csapat egyaránt országos csúccsal lett bajnok az 50 méteres 3 testhelyzet versenyszámban
  13. Két gödöllői légpuskás utazhat a sportlövő Európa-bajnokságra
    2020-01-20 11:22:17
    A már olimpiai kvótával rendelkező Mészáros Eszter a juniorok között indul, Klenczner Márton viszont ötkarikás kvótáért lőhet
  14. Jól szerepeltek a válogatón az Európa-bajnokságra készülő gödöllői sportlövők
    2019-12-23 10:35:15
    A 10 méteres légpuska versenyszámban Klenczner Márton 2. lett, Mészáros Eszter a 4., Lovász Dorina pedig a 6. helyen végzett
  15. Három gól sem volt elég a gödöllői focisták első tavaszi sikeréhez
    2018-03-17 17:19:45
    Sok helyzetet puskázott el Sebestyén Ferenc formációja, amelynek tagjai közül a Tamások bizonyultak eredményesnek
  16. Új dobóketreccel büszkélkedhet a Gödöllői EAC
    2016-08-14 10:41:05
    A Puskás-stadionból kapta tartós bérbe a 12 méter magas építményt az egyetemi klub atlétika szakosztálya
  17. Büntetőt hibázva maradt alul a Gödöllő kettő Tóalmáson
    2015-11-15 15:10:15
    Az utóbbi hetekben játéklehetőséghez szinte alig jutott Szeles Dávid puskázta el a tizenegyest, majd jött a hidegzuhany
  18. Pontokat vesztett a helyzeteit sorozatban elpuskázó GSK II.
    2015-10-10 17:16:23
    Hiába volt esélyesebb a második számú Táncsics Mihály úti tizenegy, az Isaszeg II. megúszta a vereséget
  19. Kibekkelte előnyét a sereghajtó Valkó a gödöllői egyetemi csapat ellen
    2014-09-06 18:42:39
    Sztriskó István együttese temérdek helyzetet puskázott el. Ez visszaütött, és nem várt, egygólos vereség lett a vége
  20. Döntetlenre mentette a mennydörgéssel kísért ütközetet a GEAC
    2014-05-11 19:12:15
    Kétszer is vezettek a Fortuna-Kismaros focistái, miközben helyzetek sorát puskázta el az egyetemi csapat
  21. Kudarchoz vezetett a gyatra helyzetkihasználás
    2013-10-19 16:11:50
    Elpuskázott ziccereivel sokat segített a gödöllői tizenegy a rutinos érdieknek, akik négy esetben éltek a lehetőséggel
  22. Gödöllőre érkezik a tánc királynője
    2013-10-06 12:03:38
    Október 12-én az egyetemi sportcsarnokban lép fel a géppuskalábú Queen of the Dance ír sztepptánc-társulat
  23. Hármat vágott a Szada-Veres a fagyos szélben
    2013-03-17 14:37:27
    Csupán elpuskázott helyzetekig jutott a szomszédvári rangadón a második számú gödöllői focicsapat