Találatok száma: 198

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7
  1. Röplabda NB I. Liga: győzelemmel búcsúzott a bajnoki idénytől a gödöllői hatos
    2023-04-22 18:33:30
    Szalay Attila és Wirnhardt Bence együttese 22 meccsen 40 pontot gyűjtött, és az 5. helyen végzett az NB I. Ligában
  2. Röplabda NB I. Liga: ötjátszmás derbin nyert a BVSC a Gödöllő ellen
    2023-04-15 20:00:15
    Szalay Attila társulata csak a páros játszmákban tudott vendéglátója fölé kerekedni, aminek némiképp meglepő vereség lett a vége
  3. Röplabda NB I. Liga: udvarias vendége volt a „kis Vasasnak” a gödöllői formáció
    2023-04-07 18:22:55
    A nyitó szett vendégsikere után, a második játszmában hatalmas verést kapott Szalay Attila együttese, amely pont nélkül maradt a Folyondár utcában
  4. Röplabda NB I. Liga: egy szoros és két légiesen könnyű szettben nyert a gödöllői hatos
    2023-04-01 18:19:16
    Az első játszmában sokáig tartották a lépést a debreceniek Szalay Attila együttese ellen, ám ezt követően elfogyott a muníciójuk
  5. Röplabda NB I. Liga: négyszettes meccsen nyertek a gödöllői lányok a csabai fiatalok ellen
    2023-03-25 19:03:10
    Szalay Attila együttese összességében uralta a játékot, a harmadik felvonás végén azonban kiengedtek, ami visszaütött
  6. Röplabda NB I. Liga: döntő játszmás meccsen múlta felül az UTE fiókcsapatát a gödöllői hatos
    2023-03-18 19:21:38
    A több mint kétórás összecsapás folyamán mindig a vendég lila-fehérek kerültek előnybe, de Szalay Attila alakulata nem adta meg magát
  7. Röplabda NB I. Liga: ötszettes meccsen maradtak alul a gödöllői lányok
    2023-03-04 19:22:11
    Az esélyesebb Veszprém elleni rangadó egyes szakaszaiban kifejezetten jól teljesítettek Szalay Attila együttesének tagjai
  8. Röplabda NB I. Liga: elérte, amiért Balatonfüredre utazott a gödöllői hatos
    2023-02-22 20:20:19
    Szalay Attila együttese a játék minden elemében riválisa fölé nőtt az alig egy órán át tartó hétközi bajnoki összecsapáson
  9. Röplabda NB I. Liga: négy szett kellett a gödöllői sikerhez a Budaörs ellen
    2023-02-18 18:58:18
    Szalay Attila csapata ezúttal a második játszmában maradt el valós tudásától, ám a többi etapot magabiztosan hozták a lányok
  10. Röplabda NB I. Liga: szerényen kezdtek, majd állva hagyták a „vasutasokat” a gödöllői lányok
    2023-02-11 18:35:25
    Az elvesztett első játszmát követően magára talált Szalay Attila csapata, amely nagyon fontos három pontot zsebelt be a BVSC ellen
  11. Röplabda NB I. Liga: ragaszkodott a papírformához a gödöllői hatos
    2023-02-04 18:20:22
    Szalay Attila csapata alig több mint egy óra alatt múlta felül a lelkes fiatalokból álló jászberényi társulatot
  12. Röplabda NB I. Liga: ígéretes kezdés után „elfogyott” a gödöllői csapat a TFSE elleni rangadón
    2023-01-21 18:59:29
    Az első játszmát követően nem volt benne a pakliban, hogy simán elbukja a találkozót városunk sok hibával játszó hatosa
  13. Röplabda NB I. Liga: egy komoly kihagyáson múlt a gödöllői hatos Diósgyőr elleni pontszerzése
    2023-01-14 18:58:09
    Szalay Attila csapata a harmadik játszmában 9-1-es vezetésről veszített, ami némiképp megtörte a GRC-s lányok hitét (is)
  14. Bajnokok Ligája győztes tippek a bukmékerek szerint
    2023-01-14 09:30:57
    Ez a cikk áttekintést nyújt az előrejelzéseikről, és körüljárja az egyes csapatok esélyeit a versenysorozat megnyerésére
  15. Röplabda NB I. Liga: szoros szettekben gyűrte le a Gödöllő a „kis” Vasast
    2023-01-07 18:32:14
    Sikerrel kezdte az új évet Szalay Attila csapata, amelyben 420 nap után újra játszott a sérüléséből felépült Kökény Petra
  16. Röplabda NB I. Liga: nem volt ellenszerük a debrecenieknek a gödöllői hatossal szemben
    2022-12-17 19:08:56
    Sorrendben harmadszor nyert Szalay Attila együttese a bajnokságban, amivel a tabella középmezőnyébe navigálta magát
  17. Röplabda NB I. Liga: villámgyors diadalt aratott a viharsarki fővárosban a gödöllői hatos
    2022-12-11 18:10:47
    A fiatalokból álló békéscsabai együttes nem tudott lépést tartani Szalay Attila jobb erőket felvonultató csapatával
  18. Röplabda NB I. Liga: a szülinapos Halla Petra volt a pontkirálynője a gödöllői csapat újpesti sikerének
    2022-12-03 19:52:35
    Az első játszma elvesztése után talpra állt Szalay Attila együttese, és fontos győzelmet aratott a lila-fehérek U21-es formációja ellen
  19. Röplabda NB I. Liga: három szettben maradtak alul a gödöllői lányok Budaörsön
    2022-11-26 16:34:20
    Városunk csapata egyelőre nem találja a győzelem felé vezető utat, sorrendben negyedszer bukott el Szalay Attila együttese
  20. Röplabda NB I. Liga: két szettben közel volt a listavezetőhöz a gödöllői hatos
    2022-11-19 20:27:21
    Sorrendben harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban Szalay Attila együttese, amely a 9. helyen áll a tabellán
  21. Atlétika mezeifutó liga: gödöllői bronzérem az U20-as korosztályban
    2022-11-14 14:53:11
    Gadanecz György tanítványa, Lesták Ármin a Nemesvámoson megrendezett 2. fordulóban ért el dobogós helyezést a 7 kilométeres távon
  22. Röplabda NB I. Liga: csupán a nyitószettet tudta megnyerni a gödöllői csapat a TFSE otthonában
    2022-11-05 18:04:31
    Ezen kívül volt még olyan játszma, ami nagyon kis különbséggel dőlt el a házigazdák javára Szalay Attila együttesével szemben
  23. Röplabda NB I. Liga: vesztesként szállt le a Veszprém elleni „hullámvasútról” a gödöllői hatos
    2022-10-29 17:47:47
    Hiába volt fordulatos a dunántúli találkozó, Szalay Attila alakulata hibái miatt egyszer sem tudott eljutni a szettnyerésig
  24. Röplabda NB I. Liga: az első szett elvesztése után taroltak a gödöllői lányok a bajnoki nyitányon
    2022-10-16 18:53:04
    A kezdeti botladozás után nem volt kérdés, hogy Szalay Attila csapata előrébb tart a fiatalokból álló balatonfüredi fiók-együttesnél
  25. Röplabda Magyar Kupa: a Diósgyőri VTK ellen rivalizál a gödöllői hatos a legjobb 16 között
    2022-09-20 18:08:06
    Oda-visszavágó alapon dől majd el, hogy melyik csapat az extraligás Békéscsaba ellenfele a negyeddöntőben
  26. Atlétika: egy-egy arany- és ezüst-, valamint hat bronzérem jutott a gödöllőieknek Szuper Liga döntőben
    2022-09-12 10:12:25
    Bánovics József rúdugrásban lett első, Eszenyi Napsugár pedig gerelyhajításban végzett a második helyen a győri viadalon
  27. Atlétika: Sulyán Alexa verhetetlen volt a legrövidebb sprintszámokban az ifjúsági Liga-döntőn
    2022-09-05 10:02:16
    Rajta kívül a junioroknál három gödöllői aranyérem született a szeptember első hétvégéjén lezajlott győri viadalon
  28. Röplabda: a biztos bentmaradás a fő célja a gödöllői csapatnak az NB I. Ligában
    2022-08-18 08:17:30
    A klubvezetés elsősorban az utánpótlás korosztályok formációinak eredményességére fókuszál az október közepén rajtoló bajnoki idényben
  29. Röplabda NB I. Liga: bronzra „cserélt” gödöllői aranyérem
    2022-05-07 21:21:06
    Győzelemmel zárta a 2021/2022-es bajnoki idényt az NB I. Liga tavalyi győztese, amely a TFSE vendégeként diadalmaskodott
  30. Röplabda NB I. Liga: a Budaörs elleni sikerükkel ezüstérem közelbe kerültek a gödöllői lányok
    2022-05-01 18:26:43
    Ehhez az utolsó fordulóban 3-0 vagy 3-1 arányban kell nyernie a TFSE otthonában Szalay Attila társulatának