1. Az olimpia első hetében szurkolhatunk az éremesélyes gödöllői indulóknak
    2021-07-22 18:21:34
    A sportlövő Mészáros Eszter és a kardvívó Gémesi Csanád képviseli településünket a tokiói ötkarikás játékokon
  2. Lesz-e gödöllői érmese a tokiói olimpiának?
    2021-01-03 11:35:20
    A sportlövő Mészáros Esztertől bravúr lenne a medálszerzés, Gémesi Csanád azonban jó eséllyel felállhat a dobogóra a kardcsapat tagjaként
  3. Legjobb vidékiként országos bajnoki negyedik a gödöllői kardcsapat
    2020-12-20 17:12:09
    A Gémesi-testvérek az első két meccsüket megnyerték, majd vereséget szenvedtek az elődöntőben és a helyosztón
  4. Vívó ob 2020: Gémesi Csanád jóvoltából Gödöllőre került a férfikardozók bronzérme
    2020-12-19 14:34:01
    Az elődöntőben a kétszeres olimpiai bajnok Szilágyi Áron állta útját Navarrete József tanítványának
  5. Az olimpiai éremszerzésre esélyes Gémesi Csanád azon van, hogy átmentse formáját
    2020-05-24 10:05:35
    A Gödöllői EAC kardvívóját kifejezetten elszomorította a nyári játékok elhalasztása, hiszen mindent erre az évre tett fel
  6. Érem nélkül zárták a vívók országos bajnokságát a gödöllőiek
    2019-12-22 16:38:33
    Ötödik helyével a férfi kardcsapat került a legközelebb a dobogós pozícióhoz, míg lányok triumvirátusa hatodik lett
  7. A kardválogatott tagjaként lett Fair Play-díjas Gémesi Csanád
    2019-12-02 10:06:01
    A világbajnoki döntőben elszenvedett egytusos vereség után tett nyilatkozattal érdemelték a fiúk a nemzetközi szövetség elismerését
  8. Két év után újra csapat-világbajnoki ezüstérmet nyert a Gödöllői EAC kardvívója, Gémesi Csanád
    2019-07-21 20:15:41
    Az első helyen rangsorolt Dél-Korea állította meg a magyar formációt a hazai rendezésű olimpiai kvalifikációs verseny döntőjében
  9. Világbajnoki nyolcaddöntőig menetelt Gémesi Csanád
    2019-07-18 16:41:31
    Az első helyen kiemelt amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardvívója számára, aki a 14. helyen végzett
  10. Ezüstre cserélték az Európa-bajnoki aranyat Gémesi Csanádék
    2019-06-22 17:00:35
    Drámai csatában maradt alul a döntőben a házigazda németekkel szemben a Gödöllői EAC kardvívóját is soraiban tudó magyar csapat
  11. Egy csörtegyőzelemre volt képes Gémesi Csanád a vívó Eb főtábláján
    2019-06-19 16:43:40
    Nem jutott a nyolcaddöntőbe a Gödöllői EAC kardozója egyéniben a düsseldorfi kontinensviadalon, 25. lett
  12. Gödöllői vívónak is lehet jelenése az Év Sportolója díjátadó gálán
    2019-01-13 11:56:46
    Az egyéni sportágak csapatversenye kategóriában érintett a Gémesi Csanádot soraiban tudó kardválogatott
  13. Kis és nagy bajnokok a TÉRFÉL-ben
    2018-09-08 10:23:49
    Junior világbajnok női kézilabdázó, Európa-bajnok kardvívó és történelmi strandröplabda-aranyérmes lányok öregbítették a gödöllői sport hírnevét a nyáron
  14. Bronzérmet nyert a Gémesi Csanáddal felálló kardcsapat a világbajnokságon
    2018-07-25 14:24:57
    Az elődöntőben az olaszok állították meg a magyarokat, hogy döntőbe jussanak. Grúzia ellen sikerült javítani
  15. Lemaradt a világbajnoki nyolcaddöntőről Gémesi Csanád
    2018-07-22 09:53:58
    Egy amerikai fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardozója számára Vuhsziben. A csapatversenyen lehet javítani
  16. Gémesi Csanád Európa-bajnok!
    2018-06-21 19:50:56
    A Gödöllői EAC kardvívója a magyar csapat tagjaként érte el pályafutása legnagyobb sikerét az újvidéki kontinensviadalon
  17. Egy asszót nyert Gémesi Csanád a vívó Eb-n
    2018-06-18 17:41:29
    Nem jutott a legjobb 16 közé a Gödöllői EAC kardozója egyéniben az újvidéki kontinensviadalon
  18. Gödöllői kard-kudarc az ob csapatversenyében
    2017-11-26 17:50:23
    Nem vívhatott éremért a három Gémesit is soraiban tudó GEAC-formáció, amely „csak” az 5. helyen végzett. A GEAC 2 a 9. lett
  19. Szilágyi Áron állította meg Gémesi Csanádot az elődöntőben
    2017-11-25 16:21:56
    Akárcsak tavaly, idén is országos bajnoki bronzérmet szerzett a férfikardozók egyéni versenyében a Gödöllői EAC pengeforgatója
  20. Csapatvilágbajnoki ezüstéremmel gazdagodott Gémesi Csanád
    2017-07-24 20:09:22
    Ezzel a sikerrel a 31 éves kardozó lett a vívódinasztia és a Gödöllői EAC pengeforgató szakosztályának legeredményesebb sportolója
  21. Vívó vb: nem jutott a nyolcaddöntőbe Gémesi Csanád
    2017-07-21 13:43:46
    Egy orosz fiú jelentette a végállomást a Gödöllői EAC kardozója számára Lipcsében. A csapatverseny még hátravan
  22. Bronzérmes csapat tagjaként örülhetett Gémesi Csanád a vívó Eb-n
    2017-06-17 15:20:16
    Egyéniben a 7. helyen végzett a Gödöllői EAC kardozója Tbilisziben, csapatban pedig a harmadik pozícióban zárt
  23. Bajnoki ezüstéremig menetelt a Gödöllői EAC férfi kardcsapata
    2015-12-20 20:41:14
    A bombaerős Vasas ellen léptek pástra a döntőben az egyetemi klub pengeforgatói. A piros-kékek átgázoltak rajtuk
  24. Hatodikként zárta a vívó ob-t Gémesi Csanád
    2015-12-19 15:59:25
    A Gödöllői EAC kardozója Szatmári Andrástól kapott ki a legjobb nyolc között. A csapatversenyben vigasztalódhat
  25. Éremnélküliséggel szembesült a Gémesi Csanáddal felálló kardcsapat a vb-n
    2015-07-17 16:42:41
    Tavaly még a bronzot ünnepelhették a mieink, akiknek ezúttal meg kellett elégedniük a 7. hellyel
  26. Universiade-bronzérmes lett Valkai Ferenc
    2015-07-05 08:52:51
    A Gödöllői EAC Egyesült Államokban tanuló kardozója az egyéni küzdelem után állhatott fel a dobogóra Dél-Koreában
  27. Újabb Eb-bronzzal gazdagodott Gémesi Csanád éremkollekciója
    2015-06-11 17:39:10
    A sérülés miatt az egyéni versenyt nem vállaló gödöllői kardvívó csapatban állt a magyar érdek szolgálatába
  28. Kokárda karika Gödöllőn, 18,48 kilométeren
    2015-03-10 18:00:40
    A nemzeti ünnep napján – stílszerűen – 15 órakor indul a közös tekerés a Városháza parkolójából
  29. A Gödöllői EAC-é az ország harmadik legjobb kardcsapata
    2014-12-21 15:49:27
    Nem maradt érem nélkül az egyetemi klub a vívók országos bajnokságán. Bronzot nyertek aranyvasárnap
  30. Nyeretlen maradt az ob-n a GEAC női kardcsapata
    2014-12-20 16:47:58
    Két meccsen mindössze 53 tusra volt képesek a pengeforgató hölgyek, akiknek az utolsó hely jutott