1. Az ifjúsági olimpia helyszínén gyakorol Mihály Ádám
    2018-10-05 17:11:54
    A Gödöllői EAC rúdugró tehetségét edzője, Szörényi István is elkísérte az argentin fővárosba, Buenos Airesbe
  2. Tizenegy gödöllői érem született az atléták ifjúsági és junior liga döntőjén
    2018-09-03 08:21:08
    Simonváros Csanád újabb sikerével teljessé tette éves éremkollekcióját, minden fontos versenyt megnyert Magyarországon
  3. Atlétika: gödöllői érmek Mátyásföldről
    2018-08-19 17:09:19
    Főként dobó- és futószámokban jeleskedtek a GEAC fiataljai a Budapest nyílt ifjúsági és junior bajnokságon
  4. Mihály Ádám döntős az ifjúsági Európa-bajnokságon
    2018-07-06 14:27:55
    A gödöllői rúdugró egyéni legjobbjával kvalifikálta magát a fináléba, amit július 8-án rendeznek meg Győrben
  5. Tanácskozási jogot kapott a Gödöllői Ifjúsági Önkormányzat elnöke
    2018-07-04 13:36:55
    A városatyák eleget tettek a polgármester javaslatának, és módosították a településvezetés szervezeti és működési szabályzatát
  6. Világversenyek gödöllői atlétákkal
    2018-06-28 19:05:12
    Július első felében ifjúsági Európa-bajnokságon és junior világbajnokságon állnak rajthoz a GEAC fiatal kiválóságai
  7. Szeptembertől élesíti magát Gödöllő ifjúsági önkormányzata
    2018-05-18 11:23:27
    Elnöki tájékoztatót hallgattak meg a települést irányító grémium tagjai májusi tanácskozásukon
  8. Nagy dobással és nagy ugrásokkal rukkoltak elő a gödöllői atléták
    2018-05-06 17:19:49
    Megsüvegelendő Soos Levente 2 méteres teljesítménye és Canea Zoltán egyéni gerelyhajító csúcsa a fehérvári ÜCSB-n
  9. Atlétika: 11 GEAC-éremből három volt a legfényesebben csillogó
    2018-02-26 10:27:52
    Az egyetemi szakosztály ifjúsági és junior korú fiataljai is kitettek magukért a fedett pályás országos bajnokságon
  10. Pecze Dániel lett a gödöllői önkormányzat ifjúsági tanácsnoka
    2017-10-26 14:26:02
    A döntést a 2018-as tematikus esztendő rangjának emelésével indokolták. A feladat ellátásért nem jár külön javadalmazás
  11. Éremeső és balszerencse
    2017-08-28 10:51:50
    Kilenc éremmel zárták a gödöllői ifjúsági és junior atléták a Magyar Liga döntőt. Mihály Ádám egyéni csúccsal lett aranyérmes
  12. Mihály Ádám az ország legjobb ifjúsági rúdugrója
    2017-06-26 08:27:12
    A Gödöllői EAC üdvöskéje 30 centiméteres előnnyel lett bajnok Miskolcon. Rajta kívül négyen szereztek érmet az ifi ob-n
  13. A Gödöllői EAC négy atlétája segítette az ifjúsági válogatottat
    2017-06-17 10:51:04
    Mihály Ádám négy és fél méter fölé került rúdugrásban, amivel második lett a négy nemzet miskolci viadalán
  14. Nyolc táncos díjat érdemelt ki hat gödöllői fiatal
    2016-10-25 17:32:56
    Városunk együttese lett a IV. Gyermek- és Ifjúsági Szólótáncverseny legeredményesebb csapata
  15. Kevésen múlt a gödöllői atlétalány elődöntőbe jutása
    2016-07-14 10:35:31
    14 századmásodperc választotta el Király Adélt a grúziai ifjúsági Európa-bajnokságon, hogy a legjobb 16 között folytassa 400 méteren
  16. Gödöllő három bajnoka utazhat az ifjúsági kontinensviadalra
    2016-07-04 10:23:32
    Remekül szerepeltek a GEAC korosztályos atlétái a miskolci országos megmérettetésen
  17. Gödöllői törzsszurkoló őrült vállalása
    2016-05-30 08:50:52
    Pető Attila megfogadta, ha bajnok lesz az ifjúsági röpicsapat, hazasétál Békéscsabáról. Elindult…
  18. Hogy milyen aranyosak ezek a gödöllői lányok!
    2016-05-29 18:56:59
    Fantasztikus és egyben történelmi TEVA-siker a röplabdások ifjúsági hatos döntőjében. Ötjátszmás dráma után lett meg a bajnoki cím
  19. Atlétika: dicséretes gödöllői éremhalmozás Fehérváron
    2016-05-09 08:27:46
    A GEAC 11 csapatából 9 nyert medáliát a serdülők és ifjúságiak ügyességi- és gátfutó csapatbajnokságán
  20. Program a fiatalok foglalkoztatásának növelésére
    2016-03-22 10:12:50
    Gödöllőn a járási hivatal Szilhát utca 53. szám alatt található szakmai egységének munkatársai adnak felvilágosítást
  21. Gödöllői atlétalány nagy ugrása
    2016-02-01 10:14:52
    Kriszt Annamária 360 centiméteres teljesítményével közel került az ifjúsági Eb nevezési szintjéhez
  22. Remekeltek a gödöllői utánpótlás-atléták a Magyar Ligában
    2015-10-19 13:26:50
    A GEAC serdülő- és ifjúsági korú versenyzői elsők lettek az országos összesítésben, a juniorok pedig a harmadik helyen zártak
  23. Renner Luca és Kriszt Botond voltak az ügyeletes GEAC-aranyszállítók
    2015-09-21 16:45:03
    Luca az ifjúsági lányok hétpróbáját nyerte meg, Botond a junior tízpróbázó fiúknál védte meg tavaly elnyert bajnoki címét
  24. Simonváros Csanád a hetedik helyig emelkedett az ifjúsági olimpián
    2015-07-31 19:53:53
    A gödöllői rúdugró-tehetség húsz centiméterrel marad el egyéni legjobbjától a rangos viadalon
  25. Világversenyekre utaznak a Gödöllői EAC ifjúsági atlétái
    2015-06-28 15:51:00
    Kolumbiában és Grúziában lesz jelenése három lánynak és egy fiúnak júliusban
  26. Ifjúsági vb-t érnek a fantasztikus eredmények
    2015-05-29 08:57:10
    A Gödöllői EAC két atlétája, Renner Luca és Kovács Emma teljesítették a kiküldetési szintet. Caliba utazhatnak
  27. Éremeső hullott a gödöllői atlétákra Székesfehérváron
    2015-05-20 14:40:19
    Az egyetemi klub 23 csapattal indult a versenyen, akik közül 19 állhatott dobogóra a különböző számokban
  28. Atlétika: újabb gödöllői érmehalmozás
    2015-03-02 07:11:26
    Tizenöt medállal zárták a fedett pályás ob-t az egyetemi klub ifjúsági és junior korú versenyzői
  29. Csillaghullásos megemlékezés Gödöllőn
    2014-10-23 12:14:06
    A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom szimpatizánsai a helyi rendőrkapitánysággal szemközti területen gyűltek egybe október 23-a előestéjén
  30. Kovács Emma a gerelyhajítás ifjúsági bajnoka
    2014-06-23 08:51:19
    A Gödöllői EAC atlétái minden éremből szereztek legalább egyet a zalaegerszegi megmérettetésen