Találatok száma: 364

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
  1. Atlétika: három gödöllői sprinterlány utazhat a müncheni Európa-bajnokságra
    2022-08-04 14:20:26
    Nádházy Evelin és Simon Virág mellett, a rendkívül fiatal, 15 és fél éves Kriszt Sarolta is készülhet a 4x400 méteres váltószámra
  2. Így „zöldíti” az idei EFOTT-fesztivált a gödöllői egyetem
    2022-07-05 10:39:51
    Teljesen hulladékmentessé változtatják az idei rendezvénysorozatot a biológiailag bontható hulladékok tekintetében
  3. A kétszeres aranyérmes Nádházy Evelin vitte a prímet a gödöllői klubban
    2022-06-27 08:32:24
    Hat versenyszámban ért el érmes helyezést a MATE-GEAC számos fiatalt felvonultató különítménye az Atlétikai Magyar Bajnokságon
  4. Gödöllői fiatalok! Így lehet diákként dolgozni, diákként adózni
    2022-06-22 19:12:08
    A tanulók bejelentésére, adózására – kivéve a diákszövetkezeten keresztül vállalt munkát – ugyanolyan szabályok vonatkoznak, mint más munkavállalók esetében
  5. Gödöllőn is jobb, ha tudják: illegális terméknek minősül az Elf Bar!
    2022-06-15 18:37:59
    A magyar állam több mint 10 éve aktívan harcol a fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításáért, és a nemdohányzók védelméért
  6. Gödöllői gyerekek is bekerülhetnek a tehetséggondozó programba
    2022-06-09 11:24:22
    A Dunakesziről származó kezdeményezés szervezői 5-10 éves korú fiatalok jelentkezését várják
  7. Strandröplabda: érem nélkül maradtak a gödöllőiek a csepeli mesterversenyen
    2022-06-05 12:58:10
    A fiataloknál, Breuer Mirtill révén országos serdülőbajnoki címmel gazdagodott a Karádi Zoltán által vezetett szakosztály
  8. Gödöllői rétesboltba is betört a 16 éves kamasz
    2022-05-18 09:52:02
    Az őrizetbe vett fiatalnak több rendbeli, üzletszerűen, folytatólagosan elkövetett lopás bűntette miatt kell majd felelnie
  9. Ébresztése után a gödöllői kapitányságon hallgatták ki az idegen autóban szendergő fiatal férfit
    2022-05-11 09:56:02
    A 21 éves, tápióbicskei K. Viktort őrizetbe vették. Vele szemben többrendbeli lopás bűntette kísérletének, lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás
  10. Gödöllői fiatalok is megszerezhetik az erdei vándor nagykövet titulust
    2022-04-25 10:26:30
    Az Országos Erdészeti Egyesület által meghirdetett programra május 16-ig várják a jelentkezőket. További részletek a cikkben!
  11. Cselgáncs: gödöllői érmek a Magyar Kupákon
    2022-03-28 17:18:24
    A helyi klub fiatal versenyzői közül hárman állhattak dobogóra a Diák A és a serdülő korosztály számára rendezett viadalokon
  12. Sportlövészet: junior Európa-bajnoki bronzérmet nyert a csapattal Klenczner Márton
    2022-03-22 16:13:30
    A MATE-Gödöllői EAC légpuskása és két társa a szerb fiatalokat múlta felül a medálért zajló küzdelemben
  13. Atlétika: Szombathelyen és Békéscsabán jeleskedtek a gödöllői fiatalok
    2022-03-21 16:03:41
    A MATE-GEAC versenyzői közül a gyaloglók voltak sikeresebbek: három éremmel tértek haza a Viharsarokból
  14. Sakk csapatbajnokság: három ponttal verték a váciakat a gödöllőiek
    2022-03-21 10:23:37
    A GSBE sikerében jelentős szerepet játszottak a fiatalok. A második számú egységnek nem termett babér
  15. Három érmet nyertek a gödöllői dzsúdósok a Budaörs Kupán
    2022-03-14 13:24:13
    A helyi klub fiatal versenyzői betegségek miatt megtizedelt csapattal utaztak a viadalra, ahol remekül helytálltak
  16. Kopka Sándor (MEMO): Üres ígéretekkel nem szeretnék szavazatokhoz jutni!
    2022-03-09 07:31:09
    A Gattyán György vezette politikai párt gödöllői körzeti jelöltje úgy véli, hogy helyi kötődése miatt sokak voksára számíthat
  17. Három súlycsoportban győztek a gödöllői dzsúdósok Újpesten
    2022-02-28 11:22:46
    A helyi klub fiatal versenyzői főként a serdülők mezőnyében jeleskedtek a február végi budapesti rangsorversenyen
  18. Lezárták a szexuális ragadozó elleni eljárást a gödöllői rendőrök
    2022-02-26 10:14:11
    A gyanú szerint a 24 éves férfi megtámadott és megerőszakolt egy fiatal nőt Kistarcsán. Az iratok átkerültek az ügyészségre
  19. Szülő helyett gazdi vagy szobakertész: tényleg ez lenne a jövőképe a mai fiataloknak?
    2022-02-12 14:08:35
    A bizonytalan jövőkép miatt egyre több fiatal választja gyermek helyett a házi kedvenceket, állatok helyett pedig a növényeket
  20. A gödöllői központú egyetemről választották ki az év fiatal meteorológusát
    2022-02-09 17:41:38
    Somfalvi-Tóth Katalin a MATE Kaposvári Campusának munkatársa szerint a tudósok szerepe lokálisan és globálisan is megnőtt
  21. Sportlövészet: fényes érmekkel indította az új évet Mészáros Eszter
    2022-01-16 10:08:58
    A MATE-Gödöllői EAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számaiban volt sikeres a szlovéniai Grand Prix versenyen
  22. Harminc élsportoló-hallgatóját támogatja ösztöndíjjal a gödöllői egyetem
    2022-01-10 15:50:21
    Az országosan is egyedülálló dotációval a MATE vezetése a sportélet fellendítését is fontos területnek tekinti
  23. A gödöllői kapitányságra állították elő a felfegyverkezve elkövetett rablással gyanúsított fiatalt
    2021-12-22 10:25:31
    A 20 éves, tiszakécskei M. Gábor egy ollóval kényszerítette fejhallgatója átadására a HÉV-en utazó kamaszt. Fél óra alatt elfogták
  24. Sakk csapatbajnokság: vereséggel köszöntek el az óévtől az NB II-ben játszó gödöllőiek
    2021-12-20 10:15:23
    A GSBE egységében a fiatalok szépen teljesítettek, ám ez önmagában nem volt elég, hogy meggátolják a fótiak diadalát
  25. Rablással gyanúsított fiatal férfit kísértek be a gödöllői kapitányságra
    2021-12-16 08:11:04
    A kistarcsai rendőrök fogták el a 22 éves kerepesi M. Krisztofert, aki egy idős asszony próbált meg megkárosítani
  26. Kézilabda: örömittas idényzárás felnőtt fronton, őszi bajnokok a gödöllői serdülők
    2021-12-12 19:39:40
    Bartos Gábor csapata 61 nap elteltével vonulhatott le újra győztesen a küzdőtérről. Mácsár Gyula fiataljai 100%-os mutatóval zártak
  27. Atlétika Sport XXI: magabiztosan nyerték a hazai rendezésű viadalt a gödöllői fiatalok
    2021-12-06 16:48:56
    Szabó Diana és Kovács Gábor Krisztián tanítványai öt számból négyet megnyertek, egyben pedig másodikak lettek
  28. Sportlövészet: egyéniben bronz-, csapatban aranyérmet nyert Klenczner Márton Szerbiában
    2021-11-15 11:38:26
    A MATE-GEAC fiatal versenyzője a légpuskások 10 méteres számában érte el a sikert a rangos nemzetközi viadalon
  29. Atlétika: hazai pályán, Veszprémben és Pécsett is remekeltek a gödöllői fiatalok
    2021-10-18 11:48:27
    Valamennyi megmérettetésen született MATE-GEAC érem, a dobók és a gyaloglók aranyakkal is gazdagították kollekciójukat
  30. Kézilabda: igazolta a papírformát, nyert a Rév fiataljai ellen a gödöllői csapat
    2021-10-17 19:25:53
    Csupán a találkozó elején döcögött Bartos Gábor együttesének gépezete, később helyreállt a világ rendje a Hajós iskola tornacsarnokában