A pech és a maglódi fejesek jelentették a gödöllői tizenegy vesztét

2020-08-23 19:34:51

Három héttel azt követően, hogy a Magyar Kupa Pest megyei ága 1. fordulójában a gödöllői legénység 2-1 arányban felülmúlta riválisát, augusztus 23-án a 2020/2021-es bajnoki idény nyitó fordulójában is összemérték felkészültségüket a csapatok.

Az eltelt szűk egy hónap alatt „mindössze” annyi változott, hogy a Hevesi Tamás által irányított házigazdák ezúttal – azzal együtt, hogy alaphangon négy ziccert hibáztak és kétszer a kapufa húzta ki a slamasztikából az ellenfelet – képtelenek voltak gólt elérni.
Nem úgy a sárga-kékben focizó maglódiak, akik bő egy perc elteltével, egy hatalmas bedobás utáni csúsztatott fejessel eredményesnek bizonyultak, majd a 30., illetve a 83. percben ugyancsak fejjel mattolták a magassági hátrányban játszó gödöllői védelmet.

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 1. forduló:
Gödöllői SK – Maglódi TC 0-3
(0-2)
A Gödöllői SK csapata 0 ponttal, 0-3-as gólkülönbséggel a tabella 15. helyén áll. Következik: Dunavarsány – Gödöllői SK augusztus 30., vasárnap 17 óra.