Pontot mentett a gödöllői tizenegy Pilisen

2019-08-25 22:02:55

Mind a két csapat vereséggel kezdte az új bajnoki idényt. A pilisiek Dunakeszin kaptak egy hatost, míg a gödöllői legénység hazai pályán maradt alul 1-0 arányban a Veresegyházzal szemben. Ebből kiindulva, annyit előre lehetett sejteni, hogy a tabellára történő „pontos” feliratkozás szempontjából fontos ütközet következett a mérkőző felek számára.
A vendéglátó gárda már a 2. percben vezetéshez jutott, ám előnyét nem tudta növelni, ezáltal Mudroch Mendel 55. percben elért találata a pontosztozkodást jelentette a felejthető színvonalú összecsapáson.

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 2. forduló:
Pilisi LK-Legenda Sport – Gödöllői SK 1-1
(1-0)
Gödöllői gól: Mudroch Mendel.
A Gödöllői SK csapata 1 ponttal, 1-2-es gólkülönbséggel a tabella 12. helyén áll. Következik: Gödöllői SK – Törteli KSK szeptember 1., vasárnap 16.30 óra, Táncsics Mihály úti sportcentrum.