Strandröplabda: ezúttal Győri Panna szállította a fél gödöllői ezüstérmet

2019-06-16 11:44:57

Két héttel ezelőtt Czene Adrienn jóvoltából volt gödöllői döntőse a strandröplabda országos bajnokság első fordulójának, június 16-án, Siófokon pedig Győri Panna (képen jobbra) révén gazdagodhatott éremmel Karádi Zoltán szakosztálya.
A GRC versenyzője az Óbudai SSC színeiben nevezett – egyébként gödöllői kötődésű – Szabó Dorottya oldalán jutott el a fináléig, ahol (akárcsak két héttel korábban, Czenéék esetében) a kaposvári Lutter Eszter, Szombathelyi Szandra duó volt az ellenfél. A találkozót az esélyesebb Somogy megyeiek nyerték 2-0 (15, 17) arányban, így egy újabb fél ezüstéremmel gyarapodott a gödöllői strandröplabda-szekció medália gyűjteménye.

Folytatás: július 5-7. Tata, július 19-21. Dunaújváros. Döntő: augusztus 3-4, Budapest, Lupa-tó. Fotó forrása: Beach Volleyball Hungary