Gödöllői fociarany a hetedik vonalban

2019-05-06 01:23:31

Úgy hozta az élet, hogy a tabella hátsó fertályában tanyázó Kerepes elleni pontszerzéssel – a még hátralévő meccsek eredményétől függetlenül – elnyeri a csoportbajnoki címet a mindent egybevetve a honi pontvadászati rendszer hetedik vonalában érdekelt, második számú gödöllői focicsapat. Nemhogy a pontszerzés, hanem a fölényes győzelem is összejött a május első vásárnapján lejátszott ütközeten a Kerecsényi-Fodor Norbert (első sorban jobbról a harmadik) által menedzselt hazai gárdának, amelynek legeredményesebb tagja Szabó László (képen a hátsó sorban balról a harmadik), aki eddig 15 góllal segítette – az egyoldalú összecsapás után örömteli pezsgőzésbe kezdett – játékostársait az aranyéremhez.

Pest megyei IV. osztályú bajnokság, Keleti-csoport, 20. forduló:
Gödöllői SK II.-Szada – Kerepesi SBE 7-0
(4-0)
Gólszerzők: Dékány Balázs, Szabó László (2-2), Kerecsényi-Fodor Norbert, Kovács Benjamin, Bodnár Zsolt.
A GSK II. csapata 47 ponttal, 77-18-as gólkülönbséggel az 1. helyet foglalja el a csoportban.