Háromgólos előnyt packáztak el a gödöllői futsalosok

2018-03-20 02:23:46

Az NB II-es tagság megőrzése szempontjából komoly kihívás várt a gödöllőiekre, akik látogatóként sem voltak esélytelenek az esetleges győzelemre, amivel megelőzték volna ellenfelüket a tabellán.
A 33. percig úgy nézett ki, hogy Baranyai Pál 6-3-ra vezető formációja gond nélkül zsebeli be a három pontot, majd jött a derült égből villámcsapás effektus, és a hazai gárda két percen belül egyenlített. Az utolsó percben történt még egy gólváltás, így pontosztozkodással zárult az őrült jelzővel illethető mérkőzés. A pontvesztés és a másik két meccs némiképp váratlan eredménye a tabella utolsó helyére sodorta a gödöllői alakulatot.

NB II., Keleti-csoport, alsóházi rájátszás, 2. forduló:
UFC Gyömrő – Covritas Futsal Team Gödöllő 7-7
(2-2)
Gödöllői gólszerzők: Molnár Márton, Magyar Zsolt, Szilágyi Károly (2-2-2), Blaubacher Pál.
Az alapszakaszban elért helyezés alapján 2 hozott ponttal induló CFT Gödöllő csapata 4 ponttal, 13-13-as gólkülönbséggel a 6. helyen áll a Keleti-csoport alsóházi (7-12. helyek) rájátszásának tabelláján.