A nyolcadik hely felé sodródnak a gödöllői röplabdások

2017-04-21 19:22:46

NB I., rájátszás, helyosztó a 7. helyért, 1. mérkőzés:
1.MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Penta-Gödöllői RC 3-0
(22, 17, 23)

A gödöllői lányok eddig 24 mérkőzést játszottak le a 2016/2017-es bajnoki idényben. Mérlegük 7 győzelem és 17 vereség. Az egyik sikert (3-0) azonban éppen a Kaposvár otthonában, október végén, az alapszakasz 3. fordulójában érték el Borkovits Zoltán tanítványai.

Más kérdés, hogy akkor nem kényszerültek tartalékosan csatába szállni a vendégek. Sajnos, a kiegészítő játékosokkal teletűzdelt gödöllői formáció – a harmadik szett túlnyomó részét leszámítva, amikor 22-19-re is vezetett a GRC – nem tudott felnőni a feladathoz, és szettnyerés nélkül utazhatott haza Kaposvárról.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc állása: 1-0, a Kaposvár javára. A második találkozót április 27-én, csütörtökön 19 órától rendezik meg Gödöllőn, a Szent István Egyetem sportcsarnokában.