Gólképtelenségi szintig jutott a gödöllői tizenegy

2016-08-27 18:57:46

A két forduló után pont nélkül álló maglódiak jelentették a következő akadályt az egy héttel korábban Nagykőrösön jeleskedő (4-1) gödöllői tizenegy számára. A papírforma hazai sikert ígért, mi több, Szász Ferenc, a vendéglátók trénere a meccs előtt megjegyezte: ha őket nem verjük meg, akkor senkit.

Nos, mint utóbb kiderült, a GSK edzője nem mérte fel jól a helyzetet, mert csapata – bár lényegesen többet birtokolta a labdát és kezdeményezőbb volt – egy, a csereként beállt Nagy Tamás által a 80. perc tájékán kihagyott komolyabb helyzetet leszámítva, a gólképtelenség szintjéig jutott. Ezt megtették a vizitálók is, ezáltal nulla-nullás pontosztozkodással zárult a rekkenő hőségben lezajlott, mindkét félidőben egy-egy ivószünettel tarkított ütközet.
Azon pedig már kár morfondírozni, hogy mi lett volna, ha a játékvezető az első félidő derekán megítéli a fehér mezes gödöllőiek számára a küzdőtéren kívülről jogosnak látszó büntetőt…

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 3. forduló:
Gödöllői SK – Maglódi TC 0-0

A Gödöllői SK csapata 4 ponttal, 4-2-es gólkülönbséggel a tabella 7. helyét foglalja el.
Következik: Taksony SE – Gödöllői SK szeptember 4., vasárnap 16.30 óra.