Felnégyelték a Nagykőröst a gödöllői focisták

2016-08-21 19:10:25

A bajnoki nyitányon mindkét csapat elvérzett. Annyi különbséggel, hogy a gödöllőiek hazai pályán maradtak alul (1-0) a Kisnémedivel szemben, míg a házigazdák Vecsésen kaptak ki 2-0-ra. Pont(ok)ra tehát mindkét gárdának szüksége volt.
Más kérdés, hogy csak az egyiknek sikerült diadalittasan levonulni a játéktérről. Ez, szerencsére, a gödöllői alakulat volt, amely már az első félidőben jelezte, semmit nem bíz a véletlenre, a második etap közepére pedig négygólosra növelte előnyét. Az alárendelt szerepet játszott hazaiak egy véleményes büntetőből a 92. percben szépítettek.

Pest megyei I. osztályú bajnokság, 2. forduló:
Nagykőrösi Kinizsi FC – Gödöllői SK 1-4
(0-2)
Gödöllői góllövők: Koziorowski Richárd (2), Mudroch Mendel, ifj. Sipeki Attila.
A Gödöllői SK csapata 3 ponttal, 4-2-es gólkülönbséggel a tabella 7. helyét foglalja el. Következik: Gödöllői SK – Maglódi TC augusztus 27., szombat 16.30 óra, Táncsics Mihály úti sportcentrum.