Kézilabda: Hevesen is hibátlan maradt a Gödöllői KC

2014-10-05 19:15:18

NB II. Északi-csoport, 3. forduló:
Heves SE – Gödöllői KC 19-21
(10-10)

Mindvégig kiélezett küzdelem folyt a csapatok között a gólokban nem igazán gazdag ütközeten. Az első félidő után még egál volt az állás, ám a második félidőben Bartos Gábor – sérülésektől tizedelt – együttesének tagjai jobban összpontosítottak, így némiképp váratlan győzelmükkel megőrizték száz százalékos mérlegüket. A gödöllői együttesből Nemes András kapus és a védekezésben jeleskedő Bátori Bence teljesítménye emelhető ki.

A Gödöllői KC csapata 6 ponttal, 81-59-es gólkülönbséggel a 3. helyet foglalja el a csoport táblázatán.

Juniorok: Heves – Gödöllő 23-17
Támadásban ezúttal kevésbé volt eredményes a ritmustalanul játszott gödöllői formáció, amely a térfélcseréig tartotta magát (12-12), majd „elfogyott”, és vereségével a harmadik helyre csúszott vissza a tabellán.