Kaposváron is nyert a Gödöllő, közel(ebb) az elődöntő

Bajnoki negyeddöntő, 2. mérkőzés:
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – TEVA-Gödöllői RC 0-3
(-11, -13, -20)
Gödöllő: Erdős, Szakmáry, Hackl, Csengeri, Mester, Széles. Cserék: Lékó (liberó), Kriegel Zs., Merkószki, Lutter.

Nem lehetett más a célja a gödöllői csapatnak, mint az, hogy esélyeshez méltó módon idegenben is nyerjen, és egy mérkőzésre kerüljön a Békéscsaba elleni elődöntőtől. Azt szokták mondani, hogy a kötelező siker bénítólag is hathat, ám ezúttal nem igazolódott be ez a tézis.

Horváth András csapata a mérkőzés elejétől fölényben játszott: működött a nyitásfogadás, amiből nem csak a széleken, hanem centerposzton is ponterős támadásokat tudott indítani és eredményesen befejezni a mezőny- és sáncvédekezéséért is dicsérhető gödöllői hatos.

Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 2-0, a Gödöllő javára. A harmadik találkozót február 26-án, szerdán 18.30 órától rendezik meg Gödöllőn, az egyetemi sportcsarnokban.